Portāls ielādēsies pēc 15 sekundēm
Uz Jauns.lv
Grupas „Slipknot” Šons Kahans ar meitu Gabrielu (pa kreisi) un sievu Šanteli 2014. gada „Grammy” blavu vakarā. (Foto: action press/ Vida Press)

22 gadu vecumā mirusi grupas „Slipknot” mūziķa meita

Slavenības
21. maijā 06:18 2019. gada 21. maijā 06:18
Jauns.lv
Grupas „Slipknot” mūziķis Šons Krahans (49) savā „Instagram” kontā paziņojis traģisku vēsti – mirusi viņa meita Gabriela, kurai bija tikai 22 gadu. Nāves iemeslu rokeris gan neatklāj.

Svētdien savā „Instagram” profilā grupas „Slipknot” mūziķis Šons Krahans ierakstījis skaudru vēsti. „Ar salauztu sirdi un dziļās sāpēs jums visiem paziņoju, ka vakar – 2019. gada 18. maijā – mūžībā devusies mana jaunākā meita Gabriela,” fanus un savus sekotājus informējis bēdu sagrauztais tēvs un mūziķis.

Šons Krahans bez maskas 2012. gadā. (Foto: Pinard/Maryannakis/Splash News/ Vida Press)

„Grammy” balvas laureāts, kura skatuves vārdi ir Klauns un Nr.6, paziņojis, ka „informācija par bērēm sekos”, kā arī lūdzis, lai cilvēki šajā laikā cienītu viņa un ģimenes privātumu.

View this post on Instagram

❤️❤️❤️

A post shared by Gabrielle Crahan (@crahang6) on

Pēc Gabrielas skumst viņas tēvs Šons Krahans, mamma Šantele Krahana, māsa Aleksandrija, kā arī brāļi Geidžs un Saimons, kas arī „Instagram” dalījies ar saviem sekotājiem sāpēs par traģisko zaudējumu.

„Šodien ir pati smagākā diena. Esmu apjucis, esmu dusmīgs, esmu bēdīgs, esmu tik ļoti bēdīgs,” raksta Saimons, kurš arī ir mūziķis. „Gabri, man tevis tik ļoti pietrūkst, man tevis pietrūkst tik ļoti kā nevienam citam, mēs bijām labākie draugi, mums bija lieliska saikne, bet tagad tu vairs neesi šeit. Es tevi mīlu, Gabri, un zinu, ka tu to zināsi mūžam.”

View this post on Instagram

Happy Mother’s Day, you’re the best

A post shared by Gabrielle Crahan (@crahang6) on

Gabrielas māsa Aleksandrija publiskojusi bērnības fotogrāfiju, kurā redzama kopā ar mazo māšeli. „22 ir pārāk agri, lai mirtu,” raksta Aleksandrija.

„Esmu šokēta un nezinu, kā tikt galā ar emociju vilni, kas mani pārņēmis,” apliecina māsa. „Šobrīd mierinājumu meklēju savā ģimenē, draugos un kaķos. Lūdzu sūtiet labu enerģiju maniem vecākiem un maniem brāļiem.”

Grupa „Slipknot” 2006. gadā. (Foto: SIPA/ Vida Press)

Aleksandrija norādījusi, ka māsas pāragra zaudēšana radījusi vislielāko tukšumu, kā arī to, ka viņu dzīves nekad vairs nebūs tādas, kā agrāk.

Māsa Aleksandrija vēlāk sociālajos tīklos mudinājusi fanus izbeigt spekulācijas par Gabrielas nāves iemesliem. Viņa publiskojusi ekrānuzņēmumu ar interneta lietotāju komentāriem no „Reddit” slejas, kam pa virsu uzrakstījusi savu viedokli.

Foto: Instagram

„Slipknot” dziedātājs Korijs Teilors ar „Twitter” starpniecību izteicis līdzjūtību savam kolēģim un viņa ģimene: „Mana sirds lūzt brāļa dēļ. Lūdzu, domājiet par Krahana ģimeni un sūtiet tai mīlestību. Mums viņa pietrūks.”

Grupu „Slipknot” 1995. gadā nodibināja perkusionists Šons Krahans, bundzinieks Džouijs Džordisons un basģitārists Pols Grejs. Smagā metāla apvienībai ir tādi hiti kā „The Devil in I” (2014), „Snuff” (2009) un „Duality” (2004).

View this post on Instagram

🌑

A post shared by Gabrielle Crahan (@crahang6) on

View this post on Instagram

love you always

A post shared by Gabrielle Crahan (@crahang6) on

View this post on Instagram

bringing sexy back lol

A post shared by Gabrielle Crahan (@crahang6) on

View this post on Instagram

5 MONTHS ❤️

A post shared by Gabrielle Crahan (@crahang6) on

Citi šobrīd lasa

7 lietas, kurām nav jāatrodas virtuvē uz darba virsmas 3
Bolderājā upes krastā atrod kailu skolnieces līķi: neoficiālā informācija liecina – viņu nogalinājuši draugi 14
Likumsargi Ņujorkā bija pārliecināti, ka parkā atraduši mirušu zīdaini; patiesība atklājās tikai pēc pāris stundām 14

"Спасибо, что сейчас вы здесь": умирающая от рака Александра Яковлева отыграла последний спектакль

Браку герцогини Меган и принца Гарри предрекли скорое крушение