Portāls ielādēsies pēc 15 sekundēm
Uz Jauns.lv
Tas nu beidzot ir noticis - mīlas pārītis pamet valsti. (Foto: Facebook)

Kivičs un Skulme beidzot patiešām pamet Latviju 201

Trakā pasaule
30. aprīlī 14:15 2019. gada 30. aprīlī 14:15
Jauns.lv
Latvijā visapspriestākais šovbiznesa pārītis Liene Skulme un Andris Kivičs nu patiesi ir atvadījušies uz ne tik drīzu redzēšanos. Pēc daudzkārtējiem "draudiem" pusgada garumā pamest šo zemi, kur viņus nesaprot, nu beidzot tam var noticēt.

Mīlnieki sociālajā tīklā "Facebook" ievietojuši foto tieši no lidostas "Rīga", esot ceļa jūtīs. Tiesa, saderinātie joprojām tur noslēpumā, kas ir viņu galamērķis, taču informējuši, ka dodas uz vietu, kur ir silti, kur aug palmas un var peldēties siltos ūdeņos. Kivičs un Skulme ārpus Latvijas sākotnēji pavadīs vismaz 3 mēnešus.

Vēlreiz vanna pirms aizbraukšanas

Otrdienas rītā Kivičs portālam Jauns.lv atsūtīja savu un mīļotās kopīgo dziesmu, kurai dots zīmīgais nosaukums "Vanna". Kā zināms, tiešraide no vannas savulaik nodrošināja pārim īpašu uzrāvienu popularitātes kaldināšanā.

“Šī ir pirmā dziesma 15 gadu laikā, kuru klausītāji man pieprasīja vēl pirms dziesma tika radīta. Šī dziesma stāsta par slaveno Andra Kiviča un Lienes Skulmes 10.februāra dažādām tēmām veltīto divu stundu garo feisbuka tiešraidi no Tukuma viesnīcas luksusa numura vannas, kuras laikā es nejauši, uz vairāk nekā piecām sekundēm, biju redzams pilnīgi kails, izraisot sabiedrības sašutumu un vairāk nekā 13 000 komentāru divu dienu laikā," vēsta Kivičs.

Mūziķis norāda, ka tika uzstādīts arī Latvijas rekords, jo tiešraides laikā tika piesaistīti 5000 online skatītāju. "Aicinu rūpīgi izvērtēt, vai klausīties šo dziesmu, jo tā izraisa reālu atkarību, vakarā būs grūti aizmigt,” uzsver Kivičs. Dziesmas “Vanna” ieraksts tapis Reiņa Briģa studijā, dziesmu izpilda Andris Kivičs un Liene Skulme, dziesmas autors - Andris Kivičs.

Citi šobrīd lasa

FOTO, kas jāredz - tādas mūsu šovbiznesa zvaigznes izskatīšoties vecumdienās 79
FOTO: balti tērpti ļaudis Rīgas centrā līksmo elegantā slepenajā piknikā 60
"Tikai labākās var zagt Oksfordstrītā" - Londonas ielās uzdarbojas īpaši trenētas kabatzagles 3
Skatīt visus komentārus

Раскрыт секрет осиной талии герцогини Кэтрин

Полиция приехала в Кенгарагс спасать котят, но пришлось оказывать помощь не только им