Portāls ielādēsies pēc 15 sekundēm
Uz Jauns.lv

VIDEO: Andri Kiviču par slaveno "tiešraidi no vannas" nostrostē piecu bērnu māmiņa 156

TV
2019. gada 11. aprīlī 13:03 2019. gada 11. aprīlī 13:03
  Jauns.lv
Telekanāla "STV Pirmā!" raidījumā "Tēt', brauc mājās" šovakar galvenā viesa lomā - muzikants Andris Kivičs. Un spilgtu notikumu raidījumā, protams, netrūks - ģimenes mamma tiek pamatīgi aizkaitināta un metas Kiviču vareni strostēt par slaveno "tiešraidi no vannas".

Andris Kivičs raidījumā "Tēt, brauc mājās" viesojas Uļjanas un Gundara ģimenē.

Uļjana ar vīru -  divdesmit gadus par viņu vecāko Gundaru - iepazinās, kad sievietei bija  16. Abi tolaik strādāja pie saimnieka kādā saimniecībā, iemīlējās un drīz vien pārim pieteicās pirmā atvase. Nu ģimenē aug pieci bērni. Viena no atvasēm - dzīvespriecīgā Lindiņa ir ar īpašām vajadzībām un ir pilnībā atkarīga no vecākiem, tāpēc Uļjana ikdienu pavada mājās. Gundars strādā par palīgstrādnieku veikalā un ar viņa algu nereti ir par maz, lai pienācīgi “savilktu galus”. Lai gan Uļa atzīst, ka viņiem nekā netrūkst, ģimene dzīvo gaužām pieticīgi.

Kad Gundars dodas trīs dienu pelnītā atpūtā uz kādu no Rīgas glaunākajām viesnīcām, kas viņam, starp citu, ir kas pilnīgi jauns un neierasts, pie ģimenes viesos ierodas skandalozais mūziķis Andris Kivičs.

Andrim par lielu pārsteigumu, Uļa viņu neatpazīst. Vēl vairāk - sievietei nav ne jausmas par Andra pēdējā laikā plaši aprunātajām aktivitātēm, kas atspoguļotas arī pašmāju medijos, jo Uļa, tāpat kā viņas bērni, neaizraujas ar viedierīcēm un sociālajiem tīkliem.

Ierodoties pie ģimenes, Andris ir šokēts par viņu dzīves apstākļiem, kas patiesi ir skaudri  - ģimene dzīvo slikti apkurināmā, vecā lauku mājā. Bet Andra pārsteigums nav ilgs, jo Uļa viņu uzreiz liek pie darba. Pēc darbīgas dienas laukos Andris ir pamatīgi noguris, tāpēc nākamajā dienā sev palīgos paaicina savu sirdsdāmu - Lieni Skulmi, lai kopā ar viņu pildītu tēta Gundara uzticētos uzdevumus. Gundara ieceres saistītas ar vides uzlabošanu, bērnu savstarpējām attiecībām un Uļjanas rūpēm par sevi. Andrim šķiet, ka viņš ar tiem tiek galā lieliski, bet...

Uļa nebūt nav sajūsmā ne par Andra izremontēto virtuvi, ne piedāvājumu atbrīvoties no nevajadzīgajām mantām, ne idejām par to, kā uzlabot bērnu savstarpējās attiecības.

Andra un Uļas dzīves uztvere un vērtību sistēma ir krasi atšķirīga, tāpēc Uļa nolemj - ja jau Andris nevar viest pozitīvas pārmaiņas viņas ikdienā, iespējams Uļa var kaut ko iemācīt Andrim un Lienei. Pēc garas nakts interneta vietnēs meklējot informāciju par to, kas tad īsti ir Andris Kivičs un Liene Skulme, nākamajā dienā Uļa abus aicina uz sarunu par vērtību sistēmu un to, kas tad dzīvē, viņasprāt, ir galvenais.

Pēc emocionālās sarunas Andris uztic Uļu Lienei un abas aizvada skaistumkopšanas un ārējā smukuma “uzfrišināšanas” dienu, lai jaunā tēlā sagaidītu mājās mīļoto Gundaru. Tikmēr Andris kopā ar bērniem gatavo emocionālu pārsteigumu mammai. Vai tas izdosies? “Tēt’, brauc mājās” šovakar, 11. aprīlī plkst. 21:00, “STV Pirmā!".

Citi šobrīd lasa

10 rupjākās kļūdas, ko pieļauj trauku mazgājamo mašīnu lietotāji
2007.gadā pazudušās Madelēnas Makkenas lietā izvirzīts jauns aizdomās turamais
Zinātnieki atklājuši, kādas izskatās perfektas krūtis
Skatīt visus komentārus

Боярский объяснил, почему у него такой изможденный вид

"Он сильно за него беспокоится": Принц Уильям посоветовал Гарри вернуться в Лондон