foto: Publicitātes
Žoržs Siksna kļuvis par apsargu, Olga Rajecka – par medmāsu
Slavenības
2019. gada 9. aprīlis, 12:55

Žoržs Siksna kļuvis par apsargu, Olga Rajecka – par medmāsu

Jauns.lv

LMT turpina uzņemt savu oriģinālseriālu - neparastu intriģējošu stāstu par mīlestību un attiecībām tehnoloģiju pasaulē, kur svarīga loma būs mākslīgajam intelektam. Šajās filmēšanas dienās līdzās profesionāliem aktieriem nelielās, bet spilgtās lomās iejūtas sabiedrībā pazīstami cilvēki – dziedātāji Žoržs Siksna un Olga Rajecka, komiķis Jānis Skutelis, radio dīva Sandra Glāzupa un citi.

Apsargi, ārsti un slimnīcas personāls, mūziķi, nejauši garāmgājēji, policisti un bibliotēkas apmeklētāji – LMT seriālā sastopamie varoņi lielākoties ir gluži ikdienišķi. Līdz ar dažādām viegli atpazīstamām norises vietām VEF apkaimē un citur Rīgā tas ļaus ikvienam justies pietuvinātam seriāla notikumiem.

LMT jaunā seriāla filmēšanas aizkulises

LMT turpina uzņemt savu oriģinālseriālu - neparastu intriģējošu stāstu par mīlestību un attiecībām tehnoloģiju pasaulē, kur svarīga loma būs mākslīgajam ...

gallery icon
16

Seriālā sastapt varēs gan apburošu apsargu trio – dziedātāju Žoržu Siksnu, komiķi Jāni Skuteli un divkārtējo pasaules čempionu makšķerēšanā Pēteri Lideri -, gan bobslejistu Daumantu Dreiškenu policista lomā. Bet kādreiz tik populārās grupas “Borowa MC” dalībnieks Aigars Runčis seriālā būs atradis jaunu nodarbošanos un atveidos kurjeru. Tāpat līdzās jau iepriekšminētajiem kungiem TV ekrānos varēs redzēt arī dziedātāju Olgu Rajecku, kas iejutīsies medmāsas lomā, un radio balsi Sandru Glāzupu omes lomā.

foto: Publicitātes
Jā, tā ir Olga Rajecka!

Seriāla varoņu atveidotāju piesaiste, atbilstošos personāžus meklējot ārpus teātra vai kino aprindām, ir bijusi seriāla veidotāju apzināta izvēle. Koši tipāži, dabiska un nepastarpināta aktierspēle lieliski papildinās profesionāļu darbu un ļaus skatītājiem satikt savus iecienītos mūziķus, sportistus un raidījumu vadītājus neierastos tēlos, atklāj režisors.

foto: Publicitātes
Jokdaris Jānis Skutelis un mūziķis Žoržs Siksna apspriež apsarga darba nianses.

“Šis seriāls ir izaicinājums mums visiem – tā ir pirmā reize Latvijas seriālu vēsturē, kad atļaujamies tik daudz fantazēt par nākotni. Tā ir arī pirmā reize, kad latviešu aktieris iejūtas mākslīgā intelekta tēlā. Daudzi sabiedrībā atpazīstami cilvēki ar savu piedalīšanos šajā projektā atbalsta mūsu izvēli veidot dziļi filosofisku stāstu ar fantāzijas elementiem,” pauž Uldis Cipsts. Viņš piebilst, ka seriālā būs redzama arī izcilā režisore Māra Ķimele, kam šoreiz uzticēta meditācijas vadītājas loma, bet romantikas pārņemtu jauno pāri spēlēs LNT “900 sekunžu” laika ziņu diktors Mārtiņš Spuris kopā ar dzīvesbiedri Kristīni.

Jau ziņots, ka attiecību drāmu ar komēdijas un fantastikas elementiem par mīlestību līdz nāvei un pat pēc tās jaunajā oriģinālseriālā izspēlē aktieri Ilva Centere, Regnārs Vaivars, Artūrs Skrastiņš, Ināra Slucka, Ģirts Jakovļevs, Kristīne Krūze un Pēteris Gaudiņš. Seriāla scenārija autori ir dramaturģe Rasa Bugavičute-Pēce un aktieris Artūrs Dīcis. Tāpat pie scenārija strādājis arī pieredzējušais fantāzijas seriālu autors Aleksejs Karaulovs. Par seriāla varoņu grimu rūpējas Ieva Sebre, bet par tērpiem gādā Ance Beinaroviča. Seriāls rudenī būs redzams LMT mājas viedtelevīzijā.

Ieskats jaunā LMT seriāla filmēšanas aizkulisēs

Ar radošās komandas parakstiem klāta šķīvja simbolisku saplēšanu un pirmo ainu filmēšanu Rīgas Vagonu rūpnīcas pamestajās telpās sākusies jaunā LMT ...

gallery icon
59