Portāls ielādēsies pēc 15 sekundēm
Uz Jauns.lv
Saseksas hercogiene Megana. (Foto: CAMERA PRESS/ROTA / Vida Press)

Šeit kalpu nav: hercogiene Megana pati krāsojas un pati lako sev nagus

Slavenības
11. martā 06:38 2019. gada 11. martā 06:38
Jauns.lv
37 gadus vecā Saseksas hercogiene Megana kļuvusi par īstu stila ikonu. Lai gan daudzi, iespējams, domā, ka ar viņu strādā vesela stilistu un vizāžistu komanda, tā nav. Megana pati izvēlas sev apģērbus un arī par savu ārieni rūpējas pati.

Ikkatra Meganas Mārklas iziešana sabiedrībā tiek plaši apspriesta un analizēta. Pagaidām prinča Harija sieva rupjas un nepiedodamas kļūdas nav pieļāvusi.

Kopš ienākšanas britu karaliskajā ģimenē Megana vienmēr rūpīgi piedomā pie savas ārienes un ģērbšanās stila. Viņa vairs nenēsā mini un dod priekšroku klasiskam stilam. Turklāt viņas garderobē ir gan pasakaini dārgi pasaulslavenu modes namu darināti tērpi, kā arī visparastākie džinsi, kas pirkti par ļoti draudzīgām cenām.

Megana bieži miksē apģērbus, lai neviens viņai nepārmestu par pārmērīgi dārgu garderobi. Saseksas hercogienes draugi apgalvo, ka sākotnēji Megana paļāvusies uz Kembridžas hercogienes Ketrīnas ieteikumiem un padomiem, bet pakāpeniski pati kļuvusi par sava stila noteicēju. Draugi apliecina, ka garderobe, kādu mēs redzam Meganai, ir pilnībā viņas pašas nopelns. Saseksas hercogiene ne tikai pati izvēlas sev tērpus, bet arī pati rūpējas par savu grimu.

„Es biju ar Meganu kopā aizvadītajā mēnesī, kad viņa gatavojās publiska pasākuma apmeklējumam. Mēs ar Hariju sēdējām kopā ar suņiem, sarunājāmies, bet Megana šajā laikā lakoja sev nagus. Ja neskaita kāzas, viņa vienmēr krāsojas pati, un pati izvēlas sev tērpus un aksesuārus,” atklājis kāds no Meganas draugiem.

Hercogiene Ketrīna un hercogiene Megana iecienījušas atšķirīgus dizainerus, bet katrai no viņām ir īpaša saikne ar dizaineriem, kas radījuši abām dāmām viņu kāzu kleitas. Ketrīna šajā reizē uzticējās modes nama „Alexander McQueen” radošajai direktorei Sārai Bērtonei. Savukārt Megana izvēlējās Klēru Vaitu Kelleri no modes nama „Givenchy”.

Izvēloties tērpus oficiālu pasākumu apmeklēšanai, Megana atceras par karaliskajām tradīcijām un etiķetes prasībām. Formālām tikšanās reizēm viņa izraugās kleitas un svārkus, kas garuma ziņā apsedz ceļgalus. Tas ļoti patīk karalienei Elizabetei II.

Tiekoties ar jauniešiem un apmeklējot mazāk formālus pasākumus, Megana var atļauties iziet sabiedrībā džinsos un ikdienišķa stila kleitās, tajā pat laikā neaizmirstot, ka arī sportiskam ietērpam ir jābūt elegantam.

Saseksas hercogu pāra paziņas apgalvo, ka Megana vienmēr cenšas, lai viņas apģērbs atbilstu pasākuma gaisotnei un nebūtu dīvains tajā vai citā nozīmē. Tajā pašā laikā viņa cenšas, lai ar savu apģērbu nenovērstu uzmanību no paša pasākuma un tā mērķiem. Megana ar apģērba palīdzību necenšas reklamēt kādu konkrētu zīmolu.

Taču Saseksas hercogiene saprot, ka viņai būs pievērsta sabiedrības uzmanība, tāpēc bieži izvēlas to ražotāju apģērbus un aksesuārus, kas nodarbojas ar labdarību un virza sociālus projektus. „Viņas mērķis – lai viņas darbi vienmēr runātu skaļā, nekā viņas apģērbs,” norādījis kāds paziņa.

Eksperti apliecina, ka Megana un Ketrīna ietekmē vadošās modes tendences. Karaļnama fanes veikalos zibenīgi izpērk tos apģērbus un aksesuārus, kas redzēti abām hercogienēm, bet apģērbu zīmoli iemācījušies šo situāciju izmantot savā labā.

Megana arī grūtniecības laikā demonstrē labu gaumi, neaizmirstot par jauniem papildinājumiem savā garderobē.

Citi šobrīd lasa

Kāpēc paaugstinās asinsspiediens? 5
Viesmīlis netīši pasniedz vīnu par 5125 eiro 45
Savdabīga tvīta dēļ pēcvēlēšanu dienā nežēlastībā krīt Baiba Rubesa 29
Pievienot komentāru

Миллионер сделал предложение танцовщице своего ночного клуба на красной дорожке в Каннах через месяц после начала их романа 2

Герцогиня Кэтрин нарушила королевский протокол поцелуем с королевой