Portāls ielādēsies pēc 15 sekundēm
Uz Jauns.lv
no izdevniecības Rīgas Viļņi arhīva

Dziedošā aktrise Zane Dombrovska parāda savu lielisko vīrieti 1

Slavenības
10. janvārī 06:34 2019. gada 10. janvārī 06:34
Žurnāls "Kas Jauns"
Dziedošā aktrise Zane Dombrovska (34), kas jestrajā pašmāju komēdijā "Jaungada taksometrs" pagūst gan meitu ģēģera nagos nokļūt, gan viņu pamest, gan gadumiju jauna smukulīša apskāvienos sagaidīt, īstajā dzīvē ir stabilu attiecību piekritēja.

Kā raksta žurnāls "Kas Jauns", 2019. gadu Zane Dombrovska sagaidījusi kopā ar savu dzīvesbiedru Gunti Učelnieku, kas kādreiz bija tūrisma aģentūras "Kolumbs" īpašnieks, bet tagad strādā par Vecrīgas viesnīcas "Dome Hotel" menedžeri.

Zane un Guntis ir kopā jau ilgāk nekā divus gadus. (Foto: no izdevniecības Rīgas Viļņi arhīva)

Pāris ir kopā jau ilgāk nekā divus gadus, un attiecībās ar Gunti Zane izskatās harmoniska un laimīga.

Nesen pāris kopā apmeklēja kinoteātra "Splendid Palace" 95. jubilejas kino seansu, kurā par muzikālo pavadījumu rūpējās pianists Vestards Šimkus.

Pēc filmas noskatīšanās Zane un Guntis kādu laiku vēl turpināja baudīt pasākuma svinīgo gaisotni – malkoja šampanieti, taisīja selfijus, tērzēja ar sastaptajiem kolēģiem un paziņām.

Aizpērn pēc sešiem Latvijas Nacionālajā teātrī nospēlētiem gadiem Zane izlēma atteikties no štata vietas teātrī, lai varētu vairāk laika veltīt savām muzikālajām iecerēm.

Tieši Zanes balss dotības savulaik pavēra viņai ceļu uz lielo skatuvi – pirms 11 gadiem jauno dziedātāju no Auces ievēroja komponists Zigmars Liepiņš un piedāvāja viņai galveno lomu muzikālajā drāmā "Adata".

Saistītās ziņas

"Teātris ir ļoti greizsirdīgs partneris" - Zane Dombrovska atklāj, kāpēc pameta skatuvi
Zane Dombrovska reiz iekritusi kanalizācijas lūkā. VIDEO
FOTO: aktrise un dziedātāja Zane Dombrovska publisko jaunāko singlu „Man tas netiek klāt” 6

Zane Dombrovska sadarbību ar Latvijas Nacionālo teātri turpina kā ārštata aktrise, bet kopā ar teātra kolēģiem regulāri sniedz koncertus ārpus teātra. Tieši pēc Zanes iniciatīvas Latvijas Nacionālā teātra skatuves mākslinieki ir iedibinājuši tradīciju katru gadu rīkot īpašu koncertu, kā ieņēmumi tiek veltīti Latvijas teātru vecmeistaru finansiālam atbalstam.

Citi šobrīd lasa

"Mis Anglija" sagrauj stereotipu par skaistām sievietēm un kļūst par veiksmīgu ārsti 8
Krievu medijiem pavisam negaidītas ziņas par Anastasijas Zavorotņukas veselības stāvokli - aktrise nemaz neesot bijusi komā
Matemātikas skolotājs Rīgas skolā bērniem teksta uzdevumu vietā rāda erotiska satura filmas 11
Pievienot komentāru

Герцогиня Меган вновь оставила четырехмесячного сына и улетела на свадьбу подруги в Италию

Меган Фокс призналась, что из-за любви сына к платьям над ним издеваются в школе