foto: Instagram
Eminema meita pēc dzimšanas dienas dodas uz Austrāliju un parāda sevi bikini
Eminema meita Heilija Skota Mazersa.
Slavenības
2019. gada 5. janvāris, 07:51

Eminema meita pēc dzimšanas dienas dodas uz Austrāliju un parāda sevi bikini

Jauns.lv

Repera Eminema meitai Heilijai Skotai Mazersai ir jau 23 gadu un vairāk nekā miljons sekotāju sociālās saziņas vietnē „Instagram”.

Eminema meita Heilija ar draugu ved pastaigā sunīti

gallery icon
11

Eminema meita Heilija īsi pēc pērn 25. decembrī nosvinētās dzimšanas dienas devusies ceļojumā uz Austrāliju. Jauniete saviem „Instagram” bloga sekotājiem atrāda ne tikai šīs zemes burvīgās ainavas, bet nesen kā publiskojusi attēlu, kurā redzama, tērpusies bikini, iepozējam iekštelpās esošā baseinā.

Heilija izvēlējusies melnu peldkostīmu ar baltiem dekoratīvajiem elementiem. „Nedomāju, ka jelkad beigšu informēt par šo vietu,” par Volgana ielejā pavadīto laiku jūsmo repera meita.

Spriežot pēc ierakstiem „Instagram” blogā, Heilija Austrālijā ieradusies ap gadu miju.

View this post on Instagram

walking into 2019 like

A post shared by Hailie Scott (@hailiescott1) on

Heilija ir repera Eminema un viņa bijušās sievas Kimberlijas Annas Skotas meita. Heilija neseko sava slavenā tēva pēdās un netiecas pēc popularitātes, katrā ziņā ne mūzikas vai kino lauciņā. Viņa vēlas veidot karjeru psiholoģijā vai uzņēmējdarbībā.

23 gadu vecā Heilija šobrīd vairāk līdzinās mammai Kimberlijai.

2014. gadā jauniete ar izcilību absolvēja „Chippewa Valley” vidusskolu Mičiganā un pateicās abiem saviem vecākiem par to, kā veidojusies viņas dzīve. „Mana māte un tēvs ir nozīmīgākie cilvēki, jo viņi mani virzījuši, lai es kļūtu tāda, kāda esmu un snieguši man atbalstu, lai sasniegtu to, ko esmu sasniegusi,” vidusskolas avīzē norādīja Heilija.

Eminema ģimenes dzīve

gallery icon
18

Tētis Eminems vienmēr ir lepojies ar savu meitu. Reperis intervijās vairākkārt norādījis, ka viņa vienīgais bērns esot izmainījis dzīvi uz labāku.

View this post on Instagram

happy birthday to me & happy holidays to you

A post shared by Hailie Scott (@hailiescott1) on

Eminems (īstajā vārdā Maršals Mazerss) un Heilijas mamma Kimberlija (Kima) Skota iepazinās, kad topošajam reperim bija 15 gadu, bet viņa draudzenei vien 13.

Pirmo un vienīgo kopīgo bērnu pāris pasaulē sagaidīja 1995. gada Pirmajos Ziemassvētkos un 1999. gadā apprecējās. Diemžēl divus gadus vēlāk pāris laulību šķīra. Šķiršanās bija skandaloza, un reperis bijušajai sievai savos skaņdarbos veltījis daudz skarbu un rupju vārdu.

2006. gada janvārī pāris apprecējās otro reizi, taču šoreiz izšķīrās jau pēc dažiem laulībā nodzīvotiem mēnešiem. Eminems un Kima iesniedza šķiršanās dokumentus tā paša gada aprīlī, taču vienojās par kopīgu aizbildnību pār abu meitu Heiliju.