foto: Publicitātes foto
Tas ir jāredz! Artūrs Duboks aicina uz “A-Europa” jauno koncertprogrammu
Nomainījis imidžu, izveidojis grupai "A-Eiropa" jaunu pavadošo sastāvu, Artūrs Duboks gatavs jaunai koncertprogrammai.
Mūzika
2018. gada 15. oktobris, 13:46

Tas ir jāredz! Artūrs Duboks aicina uz “A-Europa” jauno koncertprogrammu

Jauns.lv

Dziedātājs un dziesmu autors Artūrs Duboks ar jaunu pavadošo instrumentālo grupu sagatavojis koncertprogrammu “Tuvumā, tālumā...”, kurā skanēs “A-Europa” visu laiku populārākās dziesmas jaunos aranžējumos, kā arī vēl nedzirdētas Duboka kompozīcijas.

Koncerti notiks Valmieras kultūras centrā 26. oktobrī, Liepājas Olimpiskā centra Rožu zālē 27. oktobrī un Rīgas Kongresu namā 9. decembrī.

Atpazīstamību Latvijā Artūrs Duboks ieguva 1990. gadā, kad ar grupu “Austrumeiropa” debitēja Latvijas Televīzijas raidījumā “1. prognoze” un nedaudz vēlāk iekļuva Latvijas Radio raidījuma “Mikrofons” aptaujā ar dziesmām “Tev” un “Hei, mazā!”.

1992. gadā A. Duboks piedalījās Ukrainā notiekošajā dziedātāju konkursā “Jalta 92”, kur iekļuva finālā. Turpinot dziedātāja karjeru, mūziķis sāka rīkot Krievijas mākslinieku koncertus Latvijā, zvaigžņu vidū bija arī Alla Pugačova.

Artūrs Duboks un „A-Europa” pirms dažiem gadiem

gallery icon
6


1999. gadā Artūrs izveidoja grupu “A-Europa” un uzsāka aktīvu koncertdarbību. 2000. gadā tika izdots klausītāju iemīļots un veiksmīgs albums “Tuvumā tālumā” ar Artūra dziesmām “Jūrmala”, “Tuvumā tālumā”, “Baltās Rozes”, “Meitenes Rīgā”, “Zini...” u.c.

Pēc diviem gadiem sekoja albums “Tici sapnim”. Par abiem albumiem tika saņemti Platīna diski. Artūra Duboka dziesmas izpildījuši Ļena Terentjeva, Sergejs Zverevs, Ainars Virga, Kaspars Markševics, grupa “Основной инстинкт” u.c. Dziesma “Pади тебя” Krievijas šovbiznesa zvaigznes Sergeja Zvereva izpildījumā tika atzīta par 2006. gada labāko dziesmu Krievijā.


Artūrs Duboks darbojies arī kā producents un autors videoklipiem, par kuriem ieguvis balvas un atzinības. 2007. gadā uz ekrāniem nonāca A. Duboka filma “Tur, kur beidzas jūra”.

Vēlāk veidojis muzikālos realitātes šovus “Hello, Jūrmala!” un “Hello, Daugavpils!”. Šobrīd Artūrs ar deju mūzikas sastāvu koncertē Latvijas klubos, Lielbritānijā, Īrijā u.c.

Uz tikšanos mūzikā Artūrs Duboks aicina gan tos fanus, kas šobrīd pie viņa melodijām aizrautīgi dejo klubos, gan tos, kas gadsimta mijā “lauza” durvis koncertzālēs, priecājās un dziedāja līdzi estrādēs un stadionos.