Portāls ielādēsies pēc 15 sekundēm
Uz Jauns.lv
Popmūzikas karaļa Maikla Džeksona meita Parisa Džeksone. (Foto: Vida Press)

Drāma Ņujorkas modes nedēļā - Maikla Džeksona meita sakašķējas ar paparaci 6

Slavenības
2018. gada 9. septembrī 08:12 2018. gada 9. septembrī 08:12
Jauns.lv
Ņujorkas modes nedēļa tikko kā sākusies, bet drāma jau briest. Popmūzikas karaļa Maikla Džeksona meita Parisa Džeksone nosaukusi paparaci par „patiešām nejaukiem”. Viņu attieksme jauno modeli un aktrisi ļoti aizskārusi.

Topošā modele un aktrise Parisa Džeksone apmeklēja dizainera Toma Forda tērpu skati Ņujorkas modes nedēļā. Jauniete skati vēroja no daudzu kārotās pirmās rindas, taču pasākums Maikla Džeksona meitai neizvērtās tik patīkams, ka būtu gribējies.

20 gadus vecā Parisa izmantojusi vietnes „Twitter” priekšrocības, lai saviem sekotājiem pastāstītu par „patiešām nejaukajiem” paparaci, kas saklieguši uz viņu ārā pie ēkas, kur notika modes skate, jo Džeksone nav viņiem nopozējusi. Daži no fotogrāfiem izteikuši kritiku, ka viņa tikai izmantojot sava slavenā tēva vārdu, jo „Maikls gan nekad tā nedarītu”.

„Vai neviens neatceras simtiem unikālo maskēšanās veidu, ko viņš visu laiku izdomāja? Pie velna,” skaišas Džeksona meita.

Parisa atgādina, ka popmūzikas karalim bija pašam sava taktika, kā izvairīties no paparaci – „simtiem dažādu unikālu maskēšanās veidu”.

Maiks Džeksons, izejot sabiedrībā, bieži slēpās aiz cepures, ķirurģiskās maskas un saulesbrillēm. (Foto: Vida Press)

Maikls Džeksons – kuram šā gada augustā būtu apritējusi 60. dzimšanas diena – slēpās zem platmalēm, seju piesedza ar ķirurģisko masku un pat lika uz galvas segu, lai tikai izvairītos no kamerām.

Tā Maikls Džeksons kopā ar bērniem devās iepirkties. (Foto: Vida Press)

Tolaik gan runāja, ka Maikls vienmēr liekot medicīnisko masku (kas viņam turklāt bija dažādās krāsās un pieskaņotas apģērbam), jo ļoti baidījās no baciļiem.

Popmūzikas karaļa trim bērniem vienmēr sabiedrībā bija jānēsā maska vai jāapsedz seja ar plīvuru, kas fotogrāfiem liegtu to saskatīt. (Foto: Vida Press)

Kāda no Parisas fanēm nosūtījusi viņai ziņu, norādot, ka Maikls ne tikai pats slēpās, bet vienmēr slēpa arī savu trīs bērnu sejas, kad izgāja ar viņiem sabiedrībā. Līdz pat popmūzikas karaļa bērēm neviens īsti nebija redzējis Prinsa Maikla, Parisas un Blanketa sejas, jo bērniem allaž bija jāstaigā ar plīvura aizsegtu seju vai karnevāla masku. Vēlākos gados bērni atzina, ka viņiem ļoti nepatika šī masku likšana, ikreiz izejot sabiedrībā.

Citi šobrīd lasa

Bijušais "Ferrari" boss atklāj nedzirdētus faktus par Mihaēla Šūmahera personību 48
Nodzērās un nomira psihiatriskajā slimnīcā: Leonīda Brežņeva meitas Gaļinas spožums un posts
Bijusī TV dīva Elīna Fīrmane gaida otro bērnu
Skatīt visus komentārus

ФОТО: в Сочи состоялось открытие конкурса "Новая волна"

Что должна сделать девушка, которая хочет замуж: обычаи и приметы на 25 августа