Portāls ielādēsies pēc 15 sekundēm
Uz Jauns.lv
Vairāk nekā 390 000 „Instagram” lietotāju atzinuši, ka modele Krisija Tīgena arī bez kosmētikas izskatās lieliski. (Foto: Instagram)

Džons Ledžends parāda, kāda viņa sieva izskatās bez kosmētikas un fotošopa filtriem

Slavenības
2017. gada 5. septembrī 09:02 2017. gada 5. septembrī 09:02
  Kasjauns.lv
Modeles Krisijas Tīgenas vīrs mūziķis Džons Ledžends savā „Instagram” blogā ievietojis sievas fotogrāfiju, kurā viņa redzama bez grama dekoratīvās kosmētikas uz sejas.

„Filtri nav nepieciešami,” savas daiļās sieviņas Krisijas Tīgenas fotogrāfijas komentārā ierakstījis dziedātājs un komponists Džons Ledžends. Matus Krisija saņēmusi mezglā, bet viņas vaigi ir dabiski sārti. Kādu varbūt māks skaudība, ka tā var izskatīties bez grima, taču šī fotogrāfija saņēmusi vairāk nekā 390 000 pozitīvu novērtējumu. Vairāk nekā skaidrs, ka arī Krisijas fani piekrīt Džona Ledženda viedoklim, ka viņai kosmētika pat nav vajadzīga.

No filter necessary

A post shared by John Legend (@johnlegend) on

„Viņa ir dievīga!” – „Instagram” bloga komentāros jūsmo kāda no fanēm. „Jauki. Jā, patiesi, viņai kosmētika nav nepieciešama,” raksta kāda cita. „Brīnišķīga,” priecājas vēl kāda. Šie ir tikai daži no komplimentiem, kas saņemti pēc fotogrāfijas publiskošanas internetā.

Slavenais pārītis šobrīd devies atvaļinājumā uz Eiropu un regulāri arī fanus informē, kā viņiem sokas. Brīvdienās Tīgena un Ledžends devušies kopā ar Krisijas labāko draudzeni, frizieri un stilisti Dženu Atkinu un viņas vīru Maiku Rozentālu.

corsica! @jenatkinhair @mrmikerosenthal @johnlegend

A post shared by chrissy teigen (@chrissyteigen) on

Tiesa, ne visās „no kosmētikas brīvajās” fotogrāfijās Krisija izskatās tik nevainojami. Pēc meitas Lunas nākšanas pasaulē modele pati atzinusi, ka viņas āda no grūtniecības laikā starojošas pēc dzemdībām ieguvusi „vietām niezošus sarkanus pleķus”. Taču šie pleķīši un izsitumi uz vaiga parāda, ka fotogrāfija nav uzņemta ar filtru palīdzību un pēc tam uzlabota. Tieši tāpēc fani viņu tik ļoti mīl un ciena.

Krisija izmanto sociālos tīklus, lai parādītu, ka arī modeles nav nevainojamas un viņas skar tās pašas problēmas, kas sagādā raizes simtiem un miljoniem sieviešu visā pasaulē. Pērn pavasarī Tīgena parādīja fotogrāfiju, kurā redzamas uz viņas kāju augšstilbiem izveidojušās strijas.

Daudzi no Krisijas 7 miljoniem „Twitter” konta sekotāju šo atzīšanos uztvēra ļoti pozitīvi, slavējot modeli, ka viņa šādi iedvesmojot arī citas sievietes nekrist izmisumā. „Man patīk! Īstām sievietēm ir strijas. Visu cieņu,” vēstīts kādā no komentāriem.

„Man pret tevi ir milzu cieņa! Man arī ir strijas un es novērtēju, ka ir kāds, kurš ir patiess un to parāda. Paldies,” vēstīts kādā citā.

„Tu esi pārāk forša,” apjūsmo vēl kāds cits sociālo tīklu lietotājs.

Lai gan strijas ir dabiska un visai bieži sastopama parādība, reti kad redzēsim kādu slavenību tās atklāti parādam. Nav brīnums, ka Krisija izpelnījusies cieņu un vēl plašāku fanu loku.

Citi šobrīd lasa

57 gadu vecumā mirusi Džona Travoltas sieva aktrise Kellija Prestone
Fermā Anglijā, kur strādā daudz austrumeiropiešu, konstatēts milzīgs vīrusa perēklis; 200 cilvēki izolēti 13
Uzsākts kriminālprocess par rakstnieka Paula Bankovska nāvi
Pievienot komentāru

Бывшая лучшая подруга герцогини Меган пообещала свести с ней счеты

Максим Галкин показал, как выглядит SPA-центр в их с Аллой Пугачевой замке