Portāls ielādēsies pēc 15 sekundēm
Uz Jauns.lv
Nav nekādi brīnumi! „Dueta Sandra” Andrim Brīnumam Saulkrastos viss pagalms applūdis
Andris Brīnums sava nama pagalmā pēc pamatīgajām lietusgāzēm. (Foto: Facebook.com)

Nav nekādi brīnumi! „Dueta Sandra” Andrim Brīnumam Saulkrastos viss pagalms applūdis

Slavenības
2017. gada 13. augustā 12:40 2017. gada 13. augustā 12:40 | Papildināts, 2017. gada 13. augustā 12:41
  Kasjauns.lv
Svelmainās sestdienas vakarā piedzīvotā negaisa laikā nogāzti koki un krituši milzīgi krusas graudi, liecina iedzīvotāju publicētā informācija sociālajos tīklos. Arī „Dueta Sandra” līderis Andris Brīnums brīnās par paša applūdušo pagalmu Saulkrastos.

Andris Brīnums sava nama pagalmā pēc pamatīgajām lietusgāzēm. (Foto: Facebook.com)

Andris Brīnums sociālajā tīklā facebook.com ievietojis fotogrāfiju, kur ir līdz potītēm ir ūdenī. Foto viņš parakstījis: „Vakardienas lietus pārsteidza mūs visus...”

Saulkrastos negaisa dēļ sagāzts liels daudzums koku

Saulkrastos visā pilsētā sestdien negaisa laikā sagāzts liels daudzums koku, bet cilvēki nav cietuši, pastāstīja Saulkrastu pašvaldības policijas priekšnieka vietnieks Guntis Vinteris.

Daudz nogāztu koku ir gan uz ielām, gan kāpās. Vairāki koki uzkrituši arī mājām un automašīnām, tomēr cietušo īpašumu skaits neesot ļoti liels. "Manās atmiņās gan tik traki vēl nav bijis," piebilda Vinteris.

Patlaban visā pilsēta turpinās nolauzto koku novākšana. Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienests (VUGD) pa nakti esot attīrījis galvenās ielas, taču arī mazākās ielas esot pilnas ar lūzušiem kokiem, un darba vēl būs daudz.

Vinteris norādīja, ka ielu un citu vietu attīrīšanā iesaistīti komunālā servisa strādnieki.

Ņemot vērā, ka lūzušu koku un lielu zaru ir tika daudz, pašvaldības policijas priekšnieka vietnieks pauda prieku par to, ka pagaidām nav ziņu, ka negaisa dēļ Saulkrastos būtu cietis kāds cilvēks.

Saulkrastu domes pārstāve Marika Grasmane informēja, ka pilsētā attīrīšanas darbi tiek organizēti, un tajos piedalās arī iedzīvotāji. Pirmdien, 14.augustā, paredzēta domes sapulce, kad tiks pārrunāts viss saistībā ar negaisa radītajiem postījumiem.

Kā ziņots, sestdien negaisa dēļ visbūtiskāk vilcienu satiksme bija traucēta tieši Saulkrastos. VAS "Latvijas Dzelzceļš" (LDz) pārstāve Ieva Kustova informēja, ka sestdienas vakarā negaisa dēļ Saulkrastu dzelzceļa līnijā nogāzti vairāki koki, kas nobloķēja satiksmi abos virzienos – gan uz Saulkrastiem, gan uz Rīgu.

Šī iemesla dēļ satiksme bija apturēta un uzņēmuma brigādes notikuma vietā attīrīja sliedes. Darbi prasījuši krietni vairāk laika nekā sākotnēji tika paredzēts, un satiksmi izdevās atjaunot tikai krietni pirms pusnakts.

Citi šobrīd lasa

VIDEO: jaunā vīra pārsteigums kāzu svinību laikā izvēršas par pilnīgu katastrofu 2
Piektdien Latvijā reģistrēts otrs lielākais pozitīvo Covid-19 gadījumu skaits 22
Komiska fotogrāfija mudina soctīklu lietotājus piešķirt Trampam jaunu iesauku - "autiņbiksīšu Dons" 1
Pievienot komentāru

«Купальник от любимого»: Анастасия Волочкова прикрылась камнями на Мальдивах

"Загляденье": Пугачева в стильном образе позировала с сыном от Галкина