Portāls ielādēsies pēc 15 sekundēm
Uz Jauns.lv
Karalienes Elizabetes bijušais pāžs tagad ir meiteņu mīlulis..., un nekautrējas nemaz
Arturs Čatto 2012. gadā kā Viņas majestātes Anglijas karalienes Elizabetes II pāžs. (Foto: Geoff Pugh/REX/ Vida Press)

Karalienes Elizabetes bijušais pāžs tagad ir meiteņu mīlulis..., un nekautrējas nemaz

Slavenības
2017. gada 31. jūlijā 05:55 2017. gada 31. jūlijā 05:55
  Kasjauns.lv
Princeses Margarētas mazdēls Artus Čatto reiz bija karalienes Elizabetes II pāžs. Prinču Viljama un Harija brālēns izaudzis par īstu siržu lauzēju, kurš ļoti patīk meitenēm.

#Chatnoleg

A post shared by Arthur Chatto (@arnchatto) on

18 gadus vecais Arturs Čatto ir karalienes māsas princeses Margarētas mazdēls un lēdijas Sāras Čatto dēls. Viņš šobrīd ir 23. rindā uz Lielbritānijas troni.

Anglijas karalienes Elizabetes II māsas mazdēls izaudzis par simpātisku jaunieti, kurš bauda meiteņu mīlestību un pats par to labprāt tīksminās. Līdzīgi kā miljoniem cilvēku visā pasaulē, arī Arturs aizraujas ar selfijiem. Viņš arī nekautrējas sociālajos tīklos atrādīt sevi puskailu, demonstrējot labi veidoto torsu un bicepsus.

Arturs ar brālēniem prinčiem Viljamu un Hariju 2008. gadā. (Foto: Geoffrey Robinson/REX/ Vida Press)

Karalienes radinieks un viņas bijušais pāžs spoguļa priekšā stāv tikai „Calvin Klein” bokseršortos un selfijam pozē ar ļoti nopietnu sejas izteiksmi. Pēc attēla publiskošanas vietnē „Instagram”, Arturs saņēmis virkni komplimentu no sajūsminātām daiļā dzimuma pārstāvēm.

Vai princeses Margarētas mazdēla nākotne būs saistīta ar narcistisko sociālās saziņas vidi, to rādīs laiks. Šobrīd zināms, ka Arturs aizraujas ar sportu, to skaitā niršanu ziemā un kalnos kāpšanu.

Puisis savulaik apmeklējis Vestminsteras katedrāles kora skolu un šovasar absolvējis prestižo Ītonas koledžu, kur mācību maksa gadā sasniedz 33 270 sterliņu mārciņu.

Arī princis Harijs pirms dienesta armijā mācījās Ītonas koledžā.

Arturs pagaidām nedomā turpināt militāru karjeru. Viņš vēlas gūt izglītību Edinburgas universitātē, kur mācās viņa vecākais brālis Sems (21).

Atšķirībā no sava atlētiskā mazā brāļa, Sems aizraujas ar jogu un ir vegāns. Viņš sociālajos tīklos visbiežāk publisko iedvesmojošus citātus.

Karalienes Elizabetes II māsas princese Margarētas meita lēdija Sāra Čatto ar vīru Danielu Čatto un dēliem Arturu un Semjuelu (Semu) 2017. gada aprīlī. (Foto: Alan Davidson/SilverHub/REX/ Vida Press)

Citi šobrīd lasa

Neparasts atradums Čikāgas lidostā: tur neviena nepamanīts trīs mēnešus slepus dzīvojis kāds vīrietis 4
"Asins traips un apavi miskastē" - Cēsu apkārtnē mīklaini pazudis vīrietis
Kariņš: nav nekāda pamata domāt, ka ierobežojumus varētu mīkstināt 22
Pievienot komentāru

Самый горячий внук Елизаветы II стал еще накачаннее — и попал в книгу Гиннесса

«Мой секрет красоты»: Лопез ответила на обвинения в увлечении ботоксом