Portāls ielādēsies pēc 15 sekundēm
Uz Jauns.lv
Uz dalību „X Faktorā” cierē ne tikai līdz šim plašākai sabiedrībai nezināmi ļaudis, bet arī, piemēram, Laura Raila, kas veiksmi centusies atrast jau citos dziedāšanas šovos. (Foto: Publicitātes foto)

„X Faktoram” piesakās gan Laura Raila, gan Jubalta meita

Slavenības
2017. gada 11. maijā 15:02 2017. gada 11. maijā 15:02
  Kasjauns.lv
Jelgavā Zemgales Olimpiskais centrs 10. maijā pulcēja milzīgu skaitu jauno dziedošo talantu no visas Latvijas uz "X Faktora" dalībnieku atlases trešo dienu.

Lai gan Valmierā un Liepājā bija pieklājīgs skaits dalībnieku, Jelgava sita pušu visus rekordus, cilvēku rindai izklīstot tikai vēlā vakara stundā. Pretendentus vērtēja topošais šova vadītājs, Latvijā pazīstamais dziedātājs un producents Markus Riva, "X Faktora" producenti Guntars Gulbiņš un Ilze Ūdre, kā arī TV šovu muzikālā producente un pianiste Maija Sējāne.

Jaunieši savu talantu atrādīt Jelgavā bija ieradušies no tuvākām un tālākām pilsētām – Tukuma, Bauskas, Dobeles, Rīgas u.c. Starp viņiem bija daudzu arodu pārstāvji, kas savu sapni – dziedāšanu un mūziku, atstājuši otrajā plānā. Piemēram, jelgavniece Santa ir gan viesnīcu inspektore, gan arī jogas trenere, bet rīdziniece Paula, kura bija viena no diviem dalībniekiem, kas uzstājās ar repu, ir plaša profila speciāliste – viņa glezno, tulko, ierunā reklāmas u.c. Tāpat atlasē piedalījās arī grupas "Prāta vētra" ģitārista Jāņa Jubalta meita Helēna Paula Jubalte, kura ir ne vien fantastiska vokāla īpašniece, bet arī modele.

Jāpiemin, ka bija ne tikai tādi, par kuriem iepriekš nekas nav dzirdēts, bet arī jau sevi iepriekš TV ekrānos atrādījuši mākslinieki. Žūrijas priekšā stājās arī divi šī gada "Eirovīzijas" nacionālās atlases pārstāji – Anna Zankovska un Edgars Kreilis, kā arī citu TV šovu pārstāvji, piemēram, Laura Raila, kas bijusi tādos šovos kā "Okartes skatuve", "Koru kari", "Dziedošās ģimenes" u.c.

"Atlase Jelgavā bija ļoti kolorīts pasākums! Dalībnieku varēšanas dinamika bija ļoti plaša. Redzējām gan ļoti kautrīgus, gan ļoti pašpārliecinātus dziedātājus. Tādus, kas pirmo reizi tur rokā mikrofonu un tādus, kas dzied jau no 2 gadu vecuma. Diena, protams, ļoti nogurdinoša, jo atlase ilga gandrīz 8 stundas, bet prieks ir liels, jo dzirdējām daudz labu, pārliecinošu dziedātāju," savu redzēto komentē viena no žūrijas loceklēm Maija Sējāne.
 

Citi šobrīd lasa

"Mani sāpina viņu attieksme," - Liene Kiviča satraukusies, ka meitas noskaņotas pret māti 6
“Būtu slikti, ja kaut kas notiktu...” Medvedevs kinofilmu gangsteru stilā draud Eiropas atomstacijām ar teroraktu 8
Pēc nedēļas komā mirusi Holivudas zvaigzne Anna Heša
Pievienot komentāru