Portāls ielādēsies pēc 15 sekundēm
Uz Jauns.lv
Džeimss Bonds blondīnes seksam neizvēlas

Džeimss Bonds blondīnes seksam neizvēlas

Izklaide
2009. gada 11. jūnijā 10:56 2009. gada 11. jūnijā 10:56
 
Lai arī slavenā filma vēsta, ka džentlmeņi izvēlas blondīnes, patiesībā izrādās, ka Lielbritānijas pazīstamākais slepenais aģents Džeimss Bonds seksā tomēr dod priekšroku brunetēm.

Gribi likties gultā ar Džeimsu Bondu? Tad tev jābūt tumšmatei! Arī Daniela Kreiga Bonds filmā „Casino Royale” priekšroku dod nepavisam ne blondajai Evas Grīnas varonei.

Žurnālā „Sex Roles” publicēts vērienīgs Klīvlendas universitātes profesores Kimerlijas Neiendorfas vadītās grupas pētījums, kurā apskatītas pārmaiņas, ko Bonda meitenes piedzīvojušas 40 gadu laikā, kā arī izpētīts, kāda tipa sievietes nonāk aģenta apskāvienos, informē aģentūra LETA.

Pētījuma gaitā analizētas visas sievietes, kurām bija loma ar tekstu un kuras parādījās vismaz divās ainās kādā no filmām, sākot no 1962. gada kinolentes „Dr No” ar Šonu Koneriju Bonda lomā līdz 2002. gada filmai „Die Another Day” ar Pīrsu Brosnanu.

Izanalizējot 195 sieviešu izskatu pirmajās 20 Bonda filmās un salīdzinot 98 daiļā dzimuma pārstāves, ar ko aģents 007 stājās intīmās attiecībās, ar tām 97 dāmām, kurām šī laime gājusi secen, pētījuma autori secinājuši, ka ideālajai Bonda meitenei ir jābūt ar tumšiem gariem matiem, amerikāņu akcentu un, protams, ar ieroci. Turklāt Bonda seksuālās partneres parasti ir arī jaunākas, slaidākas un nevalkā brilles. Bonda meiteņu vidējais vecums ir 26 gadi. 46 meitenēm bijuši cieši seksuāli kontakti, bet 52 - tikai viegli, kas aprobežojies ar skūpstīšanos un līdzīgu saskarsmi.

Pētījums liecina, ka vislielākās iespējas pārgulēt ar Bondu it tumšu matu īpašniecēm ir turklāt, jo tumšāki mati, jo lielāka varbūtība. Izrādās, ka tikai 27% Bonda meiteņu bijušas blondīnes, bet pārējās ir ar tumšiem matiem, no kurām 40% - melnmates, 19% meiteņu bijuši brūni mati, bet 8% - rudi. Vēl kāds fakts - jo skaistākas bija sievietes, jo lielākas bija viņu izredzes nonākt aģenta gultā. Turklāt, lai arī Bonda filmās tikai ceturtdaļa sieviešu runā ar amerikāņu akcentu, tieši tās visbiežāk kļuvušas par aģenta mīļākajām.

Interesanti, ka laika gaitā Bonda meiteņu mati ir kļuvuši īsāki un bet pašas dāmas - seksuāli atraisītākas. „Nāvi Bonda filmās piedzīvo tās sievietes, kas ir seksuāli neizvēlīgas un apdraud ikoniski maskulīno varoni Džeimsu Bondu,” secinājusi pētījumu vadītāja Kimerlija Neiendorfa.

Juris Vaidakovs/ Foto: Bulls Press

Citi šobrīd lasa

FOTO: nenoskaidroti huligāni Rīgā apzīmējuši tramvaju ar Ministru prezidentam Kariņam neglaimojošu grafiti 3
Pavļuts: pie normālas dzīves mēs neatgriezīsimies vismaz turpmāko pusgadu 25
Pabriks rosina apsvērt izmaiņas Covid-19 ierobežojumu sistēmā 12
Pievienot komentāru

«Все лучшее у меня позади»: Собчак в леопардовом купальнике обнажила ягодицы

«Аллочка стала моложе на 20 лет!»: Пугачева в модном наряде поздравила Добрынина 1