Portāls ielādēsies pēc 15 sekundēm
Uz Jauns.lv
Latvijas slavenības : šķiršanās epidēmija

Latvijas slavenības : šķiršanās epidēmija

Slavenības
2010. gada 25. martā 06:22 2010. gada 25. martā 06:22
 
Aukstā un bargā ziema bijis pamatīgs pārbaudījums daudzu pāru attiecībām: līdz pirmajiem cīruļiem savu mīlestību nav izdevies saglabāt vairākiem sabiedrībā pazīstamiem ļaudīm.

Pēc piecus gadus ilgas kopābūšanas pērn no sava līdzšinējā drauga izšķīrusies šarmantā mūziķe Jenny May

Jenny May bez puišiem nevar

Pēc piecus gadus ilgas kopābūšanas pērn no sava līdzšinējā drauga izšķīrusies šarmantā mūziķe Jenny May jeb Maija Stuģe. Pirms neilga laika viņa iznāca sabiedrībā kopā ar savu jauno mīlestību.

Armands Žubulis līdzās izskatīgajai dziedātājai Jenny May bija kopš viņas mūziķes karjeras sākšanas. Puisis meiteni atbalstīja arī laikā, kad pajuka viņas sadarbība ar mūzikas producentu Agri Semēvicu un Jenny May uz laiku pārtrauca skatuves darbību, kā arī atstāja Latviju, lai studētu Vācijā. Jau toreiz Semēvics izplatīja ziņas, ka Jenny May dziedāšanu atstājusi novārtā tāpēc, ka sākusies krīze attiecībās ar draugu, tomēr pati mūziķe noliedza, ka būtu šķīrusies. Intervijās viņa klāstīja, ka attiecības ar mīļoto prombūtnes laikā uzlabojušās — tās kļuvušas romantiskākas, draugs viņu cenšoties iepriecināt pat ar pašsacerētu dzeju. Tomēr nu jau vairākus mēnešus Jenny May un viņas līdzšinējais puisis vairs nav kopā. Šā gada sākumā dziedātāja ir atradusi jaunu mīlu un pasākumus apmeklē sava drauga Gata Liepnieka kompānijā. Maija gan atzīst, ka pagaidām negrib neko plašāk stāstīt par jaunajām attiecībām, lai pasargātu tās no liekas uzmanības. Dziedātāja bilst, ka ir mazliet māņticīga un nevēlas, lai kāds viņas mīlestību noskaustu.

Aisha ar Ivaru satikās aptuveni pusotru gadu, līdz aizvadītā gada izskaņā viņu dzīves ceļi šķīrās.

Aishai nokrīt rozā brilles

Dziedātāja Aisha jeb Aija Andrejeva pēc triumfa Eirovīzijas nacionālās atlases konkursā pavēstīja, ka ir pašķīrusies no sava drauga Ivara Celma.

Aisha ar Ivaru satikās aptuveni pusotru gadu, līdz aizvadītā gada izskaņā viņu dzīves ceļi šķīrās. Kopdzīvi pāris nebija sācis. Lai gan attiecību izjukšana vienmēr nes līdzi arī skumjas un nostalģiju, Aisha bilst, ka kreņķiem par šķiršanos tikusi pāri. Vaicāta par šķiršanās iemesliem, mūziķe atzīst, ka pie vainas nav bijuši kādi lieli konflikti vai strīdi. „Tā dzīvē notiek. Ir cilvēki, kas satiekas un ir kopā daudzu gadu garumā, bet ir arī attiecības, kurām lemts īsāks mūžs, un pienāk diena, kad katram tālāk ir jāiet savs ceļš,” saka Aisha un piebilst: „Lai arī neesam vairs kopā, mums ar Ivaru aizvien ir normālas attiecības.”

Pašlaik Aishas dzīvē lielākais notikums ir pošanās dalībai Eirovīzijas dziesmu konkursā, bet aizvadītajā nedēļā viņa devās ceļojumā ārpus Latvijas kopā ar draugiem, lai baudītu ziemas priekus kalnos.

Putnu balles Valters atkal draudzenes meklējumos

Brīva puiša statusā 2010. gads pienācis Putnu balles dalībniekam un jauniešu raidījuma SeMs vadītājam Valteram Frīdenbergam.

Valtera Frīdenberga un Kristīnes Fridrihsones attiecības sākās pirms nepilniem pieciem gadiem, kad abi vēl mācījās vidusskolā. Savulaik intervijā Kas Jauns mūziķis atzinās, ka draudzeni noskatījis Laura Reinika dejotāju vidū. Pirms pāris gadiem abi sāka kopdzīvi. Tiesa, pēc skaistā iemīlēšanās posma mūziķa un viņa draudzenes starpā arvien biežāk sākās dažādi strīdi un ķildas. Valters neslēpj, ka attiecības abi pārtraukuši jau vairākkārt, taču pēc kāda laika allaž sagājuši kopā. „Sapratām, ka viens bez otra nevaram, un tagad atkal esam laimīgi kopā,” aizvadītajā vasarā pēc kārtējās attiecību atjaunošanas priecīgi stāstīja mūziķis. Tomēr nu Valters atklāti bilst, ka mīlai ar Kristīni pielikts punkts. „Cik reižu neveiksmīgi esam centušies atkal saiet kopā, taču nekas labs no tā nav sanācis. Acīmredzot, kad sastapām viens otru, bijām pārāk jauni,” secina dziedātājs. Pašlaik Valters bauda brīva puiša statusu un pasākumus apmeklē gan Putnu balles kolēģu, gan apburošās SeMS vadītājas Ketijas Dombrovskas kompānijā.

Zaharovai šķiršanās pēc medusmēneša Ēģiptē

Ap gadumiju izirušas arī jaunās dziedātājas Kristīnas Zaharovas un viņas līgavaiņa, friziermeistara Māra Vīgupa divus gadus ilgās attiecības.

Vēl pirms Ziemassvētkiem Kristīna Zaharova dalījās neaizmirstamā ceļojuma iespaidos. Lai stiprinātu attiecības un smeltos spēkus jauniem darbiem, Kristīne un viņas mīļotais puisis Māris bija devušies romantiskā atpūtas braucienā uz Ēģipti, un, kā atzina dziedātāja, tas bijis gluži kā medusmēnesis pēc kāzām. „Visu šo laiku varējām veltīt uzmanību tikai viens otram, izrunājāmies no sirds,” Kas Jauns stāstīja Kristīna. Diemžēl, atgriežoties dzimtenē, pavisam neilgu laiku pēc skaistā ceļojuma attiecībām pienākušas beigas. Par patiesajiem šķiršanās iemesliem Zaharova stāstīt nevēlas, vien apstiprina, ka ar Alūksnes friziersalona Skaistuma darbnīca īpašnieku viņa vairs nav kopā.

Putniņai mīlas vietā koleģiālas attiecības

Jaunu gadu brīvas meitenes statusā sākusi arī grupas Framest soliste Annija Putniņa, kura pērn lielajai skatuvei sevi pieteica, duetā ar Kristīnu Zaharovu veiksmīgi startējot Eirovīzijas nacionālajā atlasē.

Putniņa neslēpj, ka jau pērn izjukušas viņas attiecības ar grupas biedru un jauno komponistu Jāni Ķirsi. Bijušais pāris aizvien turpina uzstāties vokālās grupas Framest sastāvā, taču ārpus darba vairs nesatiekas, un tagad abus saistot vien kolēģu attiecības. Kamēr Annija sevi pozicionē kā no attiecībām brīvu jaunkundzi, viņas bijušo puisi Jāni dzeltenā prese jau pamanījusies sapārot ar Putniņas Eirovīzijas dueta partneri Kristīnu Zaharovu. Pēc Kas Jauns rīcībā esošās informācijas, jaunas attiecības Ķirsim pagaidām gan neesot izdevies sākt, lai gan simpātijas pret simpātisko tumšmati viņam patiešām esot radušās. Zaharova, lai arī neatraidot Ķirsi un labprāt uzturoties ar viņu vienā kompānijā, pagaidām neesot gatava jaunām attiecībām un pret komponista uzmanības apliecinājumiem izturoties ar piesardzīgu atturīgumu.

Adamss šķiras ik pēc gada

Bijusī radiogeiša Ieva Adamss neslēpj, ka nesen beigušās viņas attiecības ar uzņēmēju Valtu Dalbiņu. Nu viņa iziet sabiedrībā ar savu bijušo mīļāko.

Aptuveni pirms divarpus gadiem seksīgās balss īpašniece un modes dāma Ieva Adamss šķīrās no savu divu bērnu tēva datormākslinieka un jogas pasniedzēja Denisa Berezovska, bet pirms gada izira arī viņas nākamās attiecības. Pāris mēnešu pēc saderināšanās ar aktieri Andri Lielo izjuka abu kopdzīve un nākotnes plāni, un aktieris atgriezās Maskavā un vēlreiz apprecēja savu šķirto sievu. Drīz pēc šķiršanās Ieva sastapa savu līdzšinējo mīļoto — tolaik vēl par miljonāru dēvēto uzņēmēju Valtu Dalbiņu, bet nu arī viņi vairs nav kopā. Modes un stila balvas ceremoniju pirms pāris nedēļām Adamss apmeklēja jau ar citu pavadoni — interjera dizaina speciālistu Aigaru Zariņu. Ieva neslēpj, ka savulaik abus saistījis īslaicīgs romāns, taču pašlaik abi esot vien kolēģi Starptautiskajā Praktiskās psiholoģijas augstskolā. Arī Dalbiņš beidzamajā laikā nevairās izklaidēties citu dāmu kompānijā, piemēram, nesen Kas Jauns uzņēmēju sastapa Rīgas restorānā Five, kur Sieviešu dienai veltītajā diskotēkā Valts nespēja ne atkauties no dāmu uzmanības apliecinājumiem.

Baiba Butkovska, Diāna Lipsberga, Foto: Mārtiņš Purviņš, Mārtiņš Ziders, no izdevniecības Rīgas Viļņi arhīva

Citi šobrīd lasa

Pēc uzņēmējas Krištopanes apzagšanas viens no video varoņiem ar viņu sazinās; uzraksta arī otra puiša ģimene
"Tā bija spēle" Igaunijā zināms šaušanas instruktors piedod slepkavības mēģinājumā apsūdzētajai sievai, kura iešāva viņam sejā
Dobelē jaunietis bez tiesībām ar paštaisītu mopēdu vizina nepilnu gadu vecu bērnu bez ķiveres 2
Pievienot komentāru

«Все лучшее у меня позади»: Собчак в леопардовом купальнике обнажила ягодицы 1

«Аллочка стала моложе на 20 лет!»: Пугачева в модном наряде поздравила Добрынина 1