Portāls ielādēsies pēc 15 sekundēm
Uz Jauns.lv

Grupas "Van Halen" dziedātājs: Mani nolaupījuši citplanētieši

Slavenības
2011. gada 23. martā 12:52 2011. gada 23. martā 12:52
 
Amerikāņu rokgrupas "Van Halen" bijušais dziedātājs Semijs Heigārs kādā intervijā paziņojis, ka viņu nolaupījuši citplanētieši.

Semijs Heigārs rādā savu jaunāko grāmatu

­

Intervijā ar "MTV Hive" par viņa jauno grāmatu "Red: My Uncensored Life in Rock" mūziķis pastāstīja par kādu neparastu pieredze, atzīstot, ka kāda acīs šī informācija var padarīt viņu par trako. Saruna ievirzījās par to, ka Heigārs sapņos redz NLO, un, kad žurnālists viņam jautāja, vai viņš uzskata, ka ticis nolaupīts, mūziķis atbildēja: "Domāju, ka esmu."

Kad pārsteigtais žurnālists pārjautāja, vai Heigārs patiešām tam tic, dziedātājs sāka smieties un paskaidroja, ka notikumi, kuri grāmatā aprakstīti kā sapnis, ir notikuši īstenībā. "Tas viss bija pa īstam. Viņi pievienoja mani kaut kādiem vadiem, kaut ko lejupielādēja," stāstīja rokeris.

Savukārt četru gadu vecumā Heigārs esot redzējis citlplanētiešu kosmosa kuģi, kas gaišā dienas laikā lidinājās virs laukiem, kur dzīvoja viņa ģimene.

Heigārs ir dziedājis un spēlējis ģitāru vairākās grupās, ieskaitot "Van Halen" un "Montrose". Savā grāmatā viņš stāsta par seksu un narkotikas lietošanas pieredzi "trakajos" gados, kā arī atklāj ne pārāk jaukas lietas par grupas "Van Halen" dziedātāju Deividu Lī Rotu, kas aizvietoja Heigāru 1985.gadā.

Semijs Heigārs atzīstas, ka viņu nolaupījuši citplanētieši

­LETA REUTERS, Foto: Bulls Press


­­

Citi šobrīd lasa

TEKSTA TIEŠRAIDE. Krievijas iebrukums Ukrainā; vairāk nekā mēnesi pēc Lisičanskas ieņemšanas, krievi spējuši pavirzīties tikai 10 kilometrus uz priekšu 9
Divas mūzikas leģendas: Madonna un Bejonsa kopā piedalījušās provokatīvā fotosesijā
Ar jaunu vīrusu Ķīnā inficējušies vismaz 35 cilvēki 5
Tēmas: MTV
Pievienot komentāru