Portāls ielādēsies pēc 15 sekundēm
Uz Jauns.lv

Brikouskas pikanto stilu jau pārņem ārzemnieces. FOTO 59

Slavenības
2013. gada 26. martā 05:35 2013. gada 26. martā 05:35
 
Kluba „Kaļķu vārti” 11 gadu jubilejas ballītē apspriestākais tēls bija kāda efektīga izskata tumšmate. Viņas tērps bija mats matā kā latvju dziedātājai Lienei Brikouskai, kura pirms nedēļas ar dekoltē šokēja Latvijas sabiedrību.

Latvju dziedātāja Lienei Brikouska pirms nedaudz vairāk nekā nedēļas sava klipa „Sapņu pilsēta” prezentācijā parādīja, ka viņai nav iemesla ko īpaši slēpt.

Kluba jubilejas ballīte tika atklāta neilgi pirms pusnakts, kad uz skatuves kāpa vairāki mūziķi. Publikas ovācijas saņēma grupas „Musiqq” izpildītāji Marats Ogļezņevs un Emīls Balceris, arī grupas „Transleiteri” izpildītās dziesmas klātesošajiem lika laisties jautros deju ritmos. Jau vēlāk jubilejas viesus ar savu sniegumu priecēja dziedātāja Samanta Tīna Poļakova.

Taču jubilejas viesu uzmanību daudz vairāk pievērsa ne jau mūziķi, bet gan kāda tumšmate, kas deju placī aktīvi baudīja vakaru. Viņa deja un kluba sienu spoguļos tīksminājās pati par savu izaicinošo izskatu. Kā noskaidroja portāls Kasjauns.lv, efektīgā daiļava ir repera Andra Saules draudzene - portugāliete, kura dzīvo Īrijā. Aktīvā vakara viešņa, kuras tērps bija līdzīgs pašmāju mūziķes Lienes Brikouskas seksīgajam kostīmam viņas videoklipa „Sapņu pilsēta” prezentācijas ballītē, esot sajūsmā par Rīgas naktsklubu dzīvi, un tas bija manāms arī šajā pasākumā.

Efektīgā tumšmate vakar gaitā gan dejoja viena, gan metās sava drauga apskāvienos, ne mirkli nemulstot par apkārtējo uzmanību.
 

Video: Lienes Brikouskas dziesma „Sapņu pilsēta”

Kasjauns.lv, Foto: Anete Janševica

Citi šobrīd lasa

"Prāta vētra", Busulis, Timma - kā nodokļus maksā Latvijas zvaigznes Krievijā 11
Pirms 47 gadiem ASV pazaudētu gredzenu atrod apraktu Somijas parkā 3
Kas ir Latvijas pilsoņi – Vasiļevskis un Liepiņa, kuri Putinam lūdz palīdzību Misānes lietā 231
Skatīt visus komentārus

Герцогиня Кэтрин показала любимый портрет принцессы Шарлотты

Бывшая возлюбленная принца Гарри покончила с собой из-за компрометирующего видео