Portāls ielādēsies pēc 15 sekundēm
Uz Jauns.lv

Reperis Gacho izaicina aktieri Artusu Kaimiņu uz dueli. VIDEO

Slavenības
2013. gada 12. oktobrī 14:36 2013. gada 12. oktobrī 14:36
 
Slavenais reperis Gacho izaicina uz divkauju ringā aktieri Artusu Kaimiņu, kurš pēdējo mēnešu laikā burtiski ņirgājas par visu Latvijas sabiedrību. Gacho aicina Kaimiņam būt īstam vīram, kurš spēj ko vairāk nekā tikai ņirgāties par sievietēm.

Reperis Gacho izaicina aktieri Artusu Kaimiņu ringā pierādīt, ka aktieris ir vecis, nevis mutes bajārs.

Plašumā sāk vērsties repera Gacho, īstajā vārdā Gatis Irbe, un Latvijas Nacionālā teātra aktieri, interneta radio „Boom FM” raidījuma „Suņu būda” vadītāja Artusa Kaimiņa konflikts. Pirms pāris nedēļām Gacho pasākumā „Studentu paradīze” uz skatuves kāpa, mugurā velkot krekliņu ar Kaimiņa foto un parakstu zem tā: „Cirvis”. Tagad Gacho izaicina Kaimiņu uz cīņu ringā, un ir gatavs aktierim ierādīt vietu, kā īstiem vīriem pieklājas.

Īpašā vairāk nekā trīs minūtes garā videorullītī Gacho izaicinājuma cimda mešanu sāk ar vārdiem: „Čau Artūr, vai Artuss, tev labāk zināt, kā tevi sauc. Laikam pienācis laiks, kad man ir tev kāds piedāvājums. Zin, tu esi ļoti daudz un bravūrīgi izrunājies, laikam ir pienācis laiks, kad tu ar darbiem varētu pierādīt to, ko esi pateicis. Es uzskatu, ja tu esi vīrietis, tev vajadzētu atbildēt par saviem vārdiem, un pierādīt, ka neesi mīkstais. Ka ne tikai vari aiz muguras un ar vārdiem mētāties, bet tiešām būt vīrietis.” Jau tālāk Gacho paziņo: „Es tev piedāvāju 16. novembrī neitrālā vietā: Tukumā pasākumā „Milžu cīņas” jebkādā cīņas novirzienā – boksā, džudo, karatē, K-1 – iziet ar mani viens pret viens un pierādīt, ka tu esi vīrietis. Tu esi apd...sis visus, sākot ar sievietēm, ar maziem puišiem, maziem bērniņiem. Es viņu vārdā gribētu ar tevi parunāt viens pret viens, paskatīties – tu esi vai neesi vīrietis.”

Gacho pirms pāris nedēļām Artusu Kaimiņu dēvēja par cirvi, tagad viņš aktieri izaicina uz cīņu ringā.
Gacho videorullītī pieļauj, ka Kaimiņam duelī ir priekšrocības: „Kas tad es? Maziņš, tieviņš, 67 kilogrami. Kas tev ir priekšrocība? Tu esi kā tāds ielu kauslis, un to kilogramu, man šķiet, tev ir trīs reizes vairāk.” Gacho arī uzsver, ka Kaimiņš šajā duelī neko nezaudēs. „Es tevi izaicinu. Ja tu vinnē, es jau palieku loha lomā,” konstatē Gacho.

Kasjauns.lv iepriekš jau rakstīja par Kaimiņa aktivitātēm mutes brūķēšanā. Pirms vairāk nekā mēneša aktieris Artuss Kaimiņš savā radio raidījumā „Suņu būda” sarunā ar reperi Ozoli aprunāja Ozola kolēģi reperi Gacho. Kaimiņš sludināja, ka nevienam nav saprotams, kas tas ir par mūzikas žanru, kurā savus panākumus plūc Gacho. Viņam piebalsoja arī Ozols nosmejot: „Tā ir moderna meinstrīma mūzika ar repa elementiem.”

Savulaik no Kaimiņa mutes cieta arī modes blogeris Deniss Ševeļovs, kuram interneta radio ēterā tika jautāts, cik ilgi viņš vēl būs gejs, un vai viņam neapnīk vazāties pa pasākumiem ar citu vīru sievām. Vislielākie pazemojumi klātienē gan bija jāpiedzīvo seriāla „UgunsGrēks” Zentai, proti, aktrisei Regīnai Devītei. Nepietiek, ka viņa, koleģiāli izpatīkot Kaimiņam, speciāli uz raidījumu brauca ar autobusu no Valmieras. Ēterā nekauņa viņai nepārtraukti uzbāzās ar viskija pudeli, aicinot iedzert, izsmēja seriālu „UgunsGrēks”, dēvējot to par ugunskuru, un citādi izpildījās. Regīna pēc raidījuma pat esot noraudājusies.

Reperis Gacho uzskata, ka Artuss Kaimiņš (attēlā) pēdējā laikā ņirgājas par visu Latvijas sabiedrību.
Neklātienē Kaimiņa lamas un ņirgāšanos pārcietuši arī policists un šovbiznesa pārstāvis Nikolajs Puzikovs un režisors, ASV dzīvojošais Miks Ozoliņš, kuri tika izsmieti par to, ka atteicās doties uz „Suņu būdu”.

Līdz šim vienīgais, kurš pārmācījis Kaimiņu, ir autosporta žurnālists un visādi citādi labs runas meistars Pauls Timrots. Raidījumā Kaimiņš mēģināja paņirgt par Paulu, bet tā dabūja pretī, ka viņam pašam maz nelikās, un visu raidījumu Kaimiņš no uztraukumiem svīda, puņķojās un raustīja valodu.

Gacho izaicina Artusu Kaimiņu pierādīt, ka viņš ir vīrietis
Video: Artuss Kaimiņš sarunā ar seriāla „UgunsGrēks” Zentu – aktrisi Regīnu Devīti
Video: Artuss Kaimiņš sarunā ar Paulu Timrotu


Kasjauns.lv/ Foto: Anete Janševica, no izdevniecības „Rīgas Viļņi” arhīva

Citi šobrīd lasa

TEKSTA TIEŠRAIDE. Krievijas iebrukums Ukrainā; ES aicina demilitarizēt Zaporižjas AES teritoriju 10
"Situācija ir traģiska!" Latviešu pāris, kurš ceļo pa Āfriku un veido saturu soctīklos, nāvējoši notriec cilvēku 5
“Būtu slikti, ja kaut kas notiktu...” Medvedevs kinofilmu gangsteru stilā draud Eiropas atomstacijām ar teroraktu 8
Pievienot komentāru