foto: Publicitātes foto
"Grand Hotel Kempinski Riga" ieņem līdera pozīciju ilgtspējības jomā
Publicitātes foto.
Bizness un ekonomika
2023. gada 31. augusts, 11:23

"Grand Hotel Kempinski Riga" ieņem līdera pozīciju ilgtspējības jomā

Sadarbības projekts

Rīga, 2023. gada augusts — "Grand Hotel Kempinski Riga" tiek apbalvots ar prestižo Sudraba sertifikātu, izmantojot pasaulē vadošo biznesa konsultāciju organizāciju Earth Check, kas specializējas ilgtspējības un galamērķu pārvaldībā ceļojumu un tūrisma nozarē.

Lai izvairītos no katastrofālām klimata pārmaiņām, pasaulei ir jāierobežo globālās temperatūras pieaugums līdz 1,5 grādiem pēc Celsija, salīdzinot ar pirmsindustriālā laikmeta līmeni. Šodien mēs jau esam pie 1,1 °C un jūtam sekas, kas nozīmē, ka logs mūsu mērķa sasniegšanai un klimata pārmaiņu katastrofālo seku novēršanai strauji aizveras. Tieši tās vides vērtības un kultūras vērtības, kas piesaista apmeklētājus galamērķiem, ir jāaizsargā un jāpārvalda atbildīgi. Tūrisma nozarei un tās operatoriem ir būtiska loma šo pārmaiņu radīšanā.

foto: Publicitātes foto
Publicitātes foto.

Stjuarts Mūrs, Earth Check izpilddirektors un dibinātājs, sacīja, ka Grand Hotel Kempinski Riga ir ieņēmis nozīmīgu līdera pozīciju ilgtspējības jomā.

Mūra kungs teica: “Vēlos apsveikt visu Grand Hotel Kempinski Riga komandu ar sasniegumu. Grand Hotel Kempinski Riga ir nozīmīgs sabiedrotais globālā tūrisma operatoru grupā, kas uzdrošinās kaut ko mainīt.

foto: Publicitātes foto
Publicitātes foto.

Šis ievērojamais sasniegums ir visas komandas neatlaidīgs darbs, kur pēdējo 12 mēnešu laikā specialziētā darbinieku grupa jeb “Zaļā Komanda”, neatlaidīgi gāja uz savu mērķi – veicināt ilgtspējību visā viesnīcas darbībā. 

Viesnīcas EarthCheck Sudraba sertifikāts izceļ tās stingro apņemšanos ievērot ilgtspējīgu praksi dažādās tās darbības jomās, kā piemēram, ilgtspējīgas attīstības darbības procedūrās, resursu pārvaldībā, atkritumu šķirošanā un sabiedriskajā iesaistē. Šī atzinība padara viesnīcu par līderi nozares centienos veicināt vides ilgtspējību, risinot tādus svarīgus jautājumus kā globālās temperatūras paaugstināšanās.

foto: Publicitātes foto
Publicitātes foto.

“Esam priecīgi saņemt šo sertifikātu, jo īpaši Latvijai ierindojoties starp 20 zaļākajām valstīm pasaulē. Kā komanda mēs nepārtraukti skatāmies uz iespējām veicināt ilgtspējību, lai aizsargātu mūsu skaisto zemi nebeidzamām paaudzēm,” sacīja Karmena Mautnere, Grand Hotel Kempinski Riga ģenerāldirektore.

Sadarbojoties ar Earth Check, Grand Hotel Kempinski Riga ir pievienojusies citiem nozares līderiem, kuri sper nozīmīgus soļus, lai atrisinātu dažas no ļoti reālajām problēmām, ar kurām saskaras planēta.

Par Earth Check:

Earth Check ir pasaulē vadošā biznesa konsultāciju grupa, kas specializējas ilgtspējības un galamērķu pārvaldībā ceļojumu un tūrisma nozarē. Earth Check holistiskā pieeja atbildīgam tūrismam un pasaulē vadošā zinātne ļauj galamērķiem un operatoriem ar pārliecību un galvojumu salīdzināt un sertificēt savu sniegumu.

Izmantojot Total Tourism Management™ platformu, Earth Check sadarbojas ar klientiem, lai palīdzētu plānot nākotni un vadītu viedo ēku projektēšanu, celtniecību un ekspluatāciju, kā arī atbildīgu tūrisma galamērķu pārvaldību. Uzziniet vairāk vietnē www.earthcheck.org

Par Grand Hotel Kempinski Riga:

Atrodas iepretim slavenajam Latvijas Nacionālās operas namam un blakus Vecrīgai, kas iekļauta UNESCO Pasaules mantojuma sarakstā, viesnīca piedāvā absolūti jaunu komforta un elegances līmeni gan pilsētas viesiem, gan tās iedzīvotājiem. Grand Hotel Kempinski Riga piedāvā 141 augstas klases numuru un apartamentus, divus restorānus un divus bārus, sešas ietilpīgas sanāksmju telpas, tajā skaitā Grand Ballroom konferenču zāli, kā arī pasaules klases SPA un atpūtas zonu. Brīnišķīgs panorāmas skats uz galvaspilsētu, izsmalcināts serviss un bagātīga kultūras pieredze gaida viesus no visas pasaules.