Portāls ielādēsies pēc 15 sekundēm
Uz Jauns.lv
Izstādes uzvarētājs "BMW R 18" First edition. (Foto: Mārtiņš Ziders)

"BMW R18" triumfē “Latvijas Gada motocikla 2021” izstādē “Motosezona 21”

Bizness un ekonomika
31. augustā 16:55 2021. gada 31. augustā 16:55
  Jauns.lv
Lai apzinātu un veicinātu Latvijas motopasaules aktivitātes, informētu klientus un pievērstu uzmanību motociklam kā transporta, atpūtas, sporta un izklaides objektam, tika rīkots pasākums „Latvijas Gada Motocikls 2021”, kas notika septīto reizi, portālu Jauns.lv informēja rīkotāji.

Interesenti no 1. maija līdz 1. jūlija varēja iesaistīties pasākum mājaslapā, kā arī "Facebook" un "Twitter" kontos. Apbalvošanas ceremonija norisinājās tirdzniecības centrā “Mols”, kur ceļojošo balvu, ko darinājis juveliermākslinieks Oļegs Auzers, “Latvijas Gada motociklu 2021” tika izvēlēts "Ducati Streetfighter V4 S".  

No 16. augusta līdz 31. augustam, lai papildinātu sezonas motociklu tirdzniecības atspoguļojumu "Mola" telpās tika izveidota arī “Motosezonas 21” motojaunumu izstāde.

Ekspozīcijas ietvaros apmeklētājiem bija iespēja izteikt savu viedokli par jaunumiem un atsevišķiem motociklu modeļiem. Aizklātā balsojumā tika noskaidrota arī apmeklētāju simpātija, par ko kļuva "BMW R18".

Tirdzniecības centra "Mols" mārketinga menedžere Marina Kozlova bija gandarīta par notikušo izstādi: “Esam patiesi priecīgi, ka šogad mums ir izdevies sarīkot šo izstādi, kurā var redzēt patiešām daudzveidīgus moto spēkratus! Sveicam laureātu un turpinām baudīt motosezonu!”

Tikmēr Izstādes organizators no “Latvijas Gada motocikls 2021” puses Arnis Blodons bija apmierināts, ka, spītējot pandēmijai, izstāde varēja notikt: “Tā kā pavasarī šāda izstādes iespēja nebija dažādu ierobežojumu dēļ, tad, lai arī konkurss “Latvijas Gada motocikls 2021” ir noslēdzies ar "Ducati Streetfighter V4 S" nomināciju, vēlējāmies parādīt šī gada daļējo motopasaules tirdzniecības spektru ārpus konkursa norisēm. Un , lai būtu intriga, veikt apmeklētāju balsojumu."

Balsojuma balvas autors ir “Meža” Māris Martinsons, kā arī "1. Motoskola" Uģa Spēlmaņa personā piešķir apmācības kursu kādam no izlozes dalībniekiem.

2021. gada izstādes balsojuma t/c “Mols” “Motosezona 21” nominanti:

1. "Triumph Trident 660"
2. "Triumph Scrambler 1200 XE"
3. "Triumph Rocket 3 R"
4. "KTM 890 Adventure R"
5. "Indian Scout"
6.  "BMW R 18" First edition
7. "FB Mondial Flat Track 125CC"
8. "DUCATI  StreetFighter V4"
9. "Cake Kalk"
10. "Lambretta V 125 Special"

Citi šobrīd lasa

Austrālijas latvietis sešus gadus cīnās par tiesībām būt tēvam 5
Daudzus gadus pēc Otrā pasaules kara ASV karavīri atgriežas mājās
Ģimenes ārsti cieš no pārslodzes: tas noved pie trauksmes un pat depresijas 2
Pievienot komentāru

Случился "сильный стресс": Лариса Гузеева экстренно госпитализирована

"Контроль над Бритни Спирс": отец 13 лет вел аудио и видеозапись из ее спальни