Portāls ielādēsies pēc 15 sekundēm
Uz Jauns.lv
Feisbuka grupā "Skatologu favorīti" Zane pievienojusi attēlu no "Alfas" "Lido". (Foto: Facebook)

Ķirsona "Lido" pārmaiņas sākas ar neveiklu misēkli uzrakstā 3

Bizness
2019. gada 7. novembrī 00:41 2019. gada 7. novembrī 00:41
  Jauns.lv
Ne viens vien Latvijas iedzīvotājs pamanījis, ka populārājās "Lido" ēstuvēs sākušās pārmaiņas. Nesen atklāts jaunākais Gunāra Ķirsona restorāns tirdzniecības centrā "Alfa", kura personālam ir jauni tērpi, un jauni arī nosaukumi ēstuvē. Diemžēl rīdzinieki pamanījuši rupju kļūdu gramatikā.

Sociālajos tīklos cilvēki dalās ar pieredzi, apmeklējot jauno "Lido" "Alfā", un kāda rīdziniece Zane pamanījusi - gardumu nodaļu rotā liels uzraksts "Konditorija". Tas pagalam neatbilst latviešu valodas gramatikai, jo pareizi būtu jābūt "konditoreja". Taču par šo izkārtni kādam ir samaksāts, un kāds to apstiprinājis kā derīgu, spriež soctīklotāji.

Savukārt raidstacijas "Pieci" dīdžejs Uldis Ziediņš pamanījis, ka ēstuves brusas nu rotā uzraksts "Ķirsons", tas gan uzrakstīts bez kļūdām:

"Lido" plāno vienkāršot administratīvos procesus un uzlabot darbības efektivitāti

Ēdināšanas uzņēmums "Lido" plāno vienkāršot administratīvos procesus un uzlabot darbības efektivitāti, līdz šim divos atsevišķos uzņēmumos iekļautos "Lido" restorānus Latvijā reorganizācijas ceļā apvienojot vienā uzņēmumā - "Lido", pastāstīja kompānijas valdes loceklis Ramuss Pētersons.

"Lai vienkāršotu uzņēmuma administratīvos procesus un uzlabotu darbības efektivitāti, pašlaik notiek "Lido" grupas uzņēmumu struktūras vienkāršošana. Līdz šim "Lido" restorāni Latvijā bija iekļauti divos atsevišķos uzņēmumos, kas pēc reorganizācijas tiks apvienoti vienā uzņēmumā - AS "Lido"," sacīja Pētersons.

"Izmaiņas skars tikai dažādus juridiskos un finanšu uzskaites procesus, un "Lido" darbības būtība - piedāvāt klientiem svaigu, dabīgu un pilnvērtīgu ēdienu - paliks nemainīga," skaidroja Pētersons.

Oficiālajā izdevumā "Latvijas Vēstnesis" publiskotie paziņojumi liecina, ka "Lido" ir pieņēmis lēmumu par reorganizāciju, iegūstošajai sabiedrībai "Lido" pievienojot "Lido Domina".

"Lido" pērn strādāja ar 41,883 miljonu eiro apgrozījumu, kas ir par 8,5% vairāk nekā gadu iepriekš, bet kompānijas peļņa saruka 7,3 reizes un bija 241 365 eiro. Kompānija reģistrēta 1991.gada septembrī, un tās pamatkapitāls ir 1,292 miljoni eiro. Kompānijas patiesā labuma guvēji ir Gunārs Ķirsons un Krievijas pilsonis Vladimirs Šestakovs, kam pieder holdingkompānija SIA "VSh Holding". "Lido" grupā ietilpst 14 restorāni, viens sezonālais restorāns un trīs veikali Rīgā un tās apkaimē, restorāni Tallinā un Berlīnē, gaļas un kulinārijas ražotne, alus darītava un konditoreja.

Saistītās ziņas

Izskan neadekvāti aspekti Ķirsona "Lido" Berlīnes biznesā - atklāti runā ēstuves zāles pārzine 174
Ielūkojies ekskluzīvos FOTO - Gunāram Ķirsonam lauku māja "lidiņa" stilā
Patiesība esot pavisam cita: vietējie atklāj neglaimojošu ainu, kāpēc Ķirsonam un viņa "Lido" Berlīnes tirgū neveicas 41

Citi šobrīd lasa

Kā pasargāt sevi no melanomas? Ārsti iesaka trīs vienkāršus soļus 1
Sieva jūtas nodota: vīrs 30 gadus noslēpumā turējis neķītru aizraušanos
Nerekomendē atjaunot aviosatiksmi ar sešām Eiropas valstīm
Skatīt visus komentārus

«Зачем так детей колошматить»: Киркорова обвинили в грубом обращении с дочерью и сыном

Галкин нестандартно поздравил падчерицу Кристину Орбакайте с днем рождения