Portāls ielādēsies pēc 15 sekundēm
Uz Jauns.lv

Ar Jāni Jenzi par vīna ceļojumiem

Tūrisms
2019. gada 3. oktobrī 11:00 2019. gada 3. oktobrī 11:00
  Jauns.lv
“Ceļojumu Kušķis” 11. sērijā - Profesionāls ceļotājs Aldis Kušķis un Latvijas Restorānu biedrības vadītājs un opermīlis Jānis Jenzis diskutē par vīna degustāciju ceļojumiem.

“Ceļojumu Kušķis” 11. sērijā -

Profesionāls ceļotājs Aldis Kušķis un Latvijas Restorānu biedrības vadītājs un opermīlis Jānis Jenzis diskutē par vīna degustāciju ceļojumiem.

  • Kas ir galvenais vīna ceļojumos - labi pavadīt laiku vai kaut ko iemācīties?
  • Kā atrast vislabāko vīna degustācijas pieredzi?
  • Kā neiekrist komercializācijas tīklos?

Raidījums tapis Jauns.lv studijā sadarbībā ar Pasaules slavenāko ceļojumu zīmolu “National Geographic Journeys” kopā ar ceļojumu aģentūru “STAGINGS Travel Design”. 

«National Geographic» biedrība ir viena no pasaulē lielākajām bezpeļņas zinātniski izglītojošajām organizācijām, kura tic, ka zinātnes spēks, izpēte un stāstu stāstīšana var mainīt pasauli. «National Geographic» atspoguļo pasauli savos žurnālos, televīzijas programmās, filmās un no 2016. gada arī speciāli veidotos mazu grupu ceļojumos “National Geographic Journeys” , kuros savas zināšanas iegulda pasaules labākie ceļojumu pasaules redaktori, žurnālisti un fotogrāfi.

“STAGINGS Travel Design” ir pieredzes bagātākā individuāli izstrādātu ceļojumu tūrisma aģentūra Latvijā. Kopš 2016. gada pieejama lielākā kultūras ceļojumu galamērķu kolekcija www.stagings.com un kopš 2019. gada “STAGINGS” piedāvā Latvijas pieredzējušākajiem ceļotājiem iespēju pievienoties “National Geographic Journeys” ekspedīcijām visā pasaulē.

Citi šobrīd lasa

Latgaļu puisis ar „breineigu” enerģiju - kas ir Kairiša jaunās filmas zvaigzne Dāvis Suharevskis 3
Neatliekamās medicīniskās palīdzības dienesta direktore brīdina neuzķerties uz viltus ziņām par jauno koronavīrusu Latvijā 11
"Tuvojamies kritiskajai stadijai" - koronavīrusu cilvēks cilvēkam var nodot vēl pirms parādījušies simptomi 62
Pievienot komentāru

"Рекомендую всем дамам 70+": Алла Пугачева дала совет женщинам в возрасте

"Счастлива вернуться в родную команду": Агата Муцениеце поделилась фото со съемок нового сезона "Голоса. Дети"