Portāls ielādēsies pēc 15 sekundēm
Uz Jauns.lv

Ar Jāni Jenzi par vīna ceļojumiem

Tūrisms
2019. gada 3. oktobrī 11:00 2019. gada 3. oktobrī 11:00
  Jauns.lv
“Ceļojumu Kušķis” 11. sērijā - Profesionāls ceļotājs Aldis Kušķis un Latvijas Restorānu biedrības vadītājs un opermīlis Jānis Jenzis diskutē par vīna degustāciju ceļojumiem.

“Ceļojumu Kušķis” 11. sērijā -

Profesionāls ceļotājs Aldis Kušķis un Latvijas Restorānu biedrības vadītājs un opermīlis Jānis Jenzis diskutē par vīna degustāciju ceļojumiem.

  • Kas ir galvenais vīna ceļojumos - labi pavadīt laiku vai kaut ko iemācīties?
  • Kā atrast vislabāko vīna degustācijas pieredzi?
  • Kā neiekrist komercializācijas tīklos?

Raidījums tapis Jauns.lv studijā sadarbībā ar Pasaules slavenāko ceļojumu zīmolu “National Geographic Journeys” kopā ar ceļojumu aģentūru “STAGINGS Travel Design”. 

«National Geographic» biedrība ir viena no pasaulē lielākajām bezpeļņas zinātniski izglītojošajām organizācijām, kura tic, ka zinātnes spēks, izpēte un stāstu stāstīšana var mainīt pasauli. «National Geographic» atspoguļo pasauli savos žurnālos, televīzijas programmās, filmās un no 2016. gada arī speciāli veidotos mazu grupu ceļojumos “National Geographic Journeys” , kuros savas zināšanas iegulda pasaules labākie ceļojumu pasaules redaktori, žurnālisti un fotogrāfi.

“STAGINGS Travel Design” ir pieredzes bagātākā individuāli izstrādātu ceļojumu tūrisma aģentūra Latvijā. Kopš 2016. gada pieejama lielākā kultūras ceļojumu galamērķu kolekcija www.stagings.com un kopš 2019. gada “STAGINGS” piedāvā Latvijas pieredzējušākajiem ceļotājiem iespēju pievienoties “National Geographic Journeys” ekspedīcijām visā pasaulē.

Citi šobrīd lasa

Skaidrojam patiesību, vai ar Covid-19 testu inficē smadzenes...
Dž. Dž. Džilindžers savā pirmizrādē nosēž aiz durvīm
Māte šokā par dēla nāvi pēc aizturēšanas Gomeļā: "Man atteicās parādīt ķermeni" 6
Pievienot komentāru

Хакера из России обвинили в краже «постыдных» фото Меган и Гарри

8-летняя внучка Пугачевой дебютировала в качестве певицы