Portāls ielādēsies pēc 15 sekundēm
Uz Jauns.lv

 

Meteorīts piezemējies gultā blakus kanādietei, kamēr viņa gulējusi saldā miegā 1

Pasaulē
2021. gada 15. oktobrī 06:44 2021. gada 15. oktobrī 06:44
  Jauns.lv
Pavisam neparastu pieredzi piedzīvojusi Kanādā, Britu Kolumbijā, dzīvojošā Rūta Hamiltona. Viņa gulējusi saldā miegā, kad viņas gultā piezemējies meteorīts.

"Es pielecu uzreiz augšā, ieslēdzu gaismu. Es nevarēju saprast, kas, pie velna, ir noticis,"  vietējam medijam "The Golden Star" norāda Hamiltona.

Viņa gulējusi, kad izdzirdējusi troksni un gultā sajutusi triecienu. Sieviete arī jutusi, ka viņas sejā ietriecas gruveši.

Pēc tam viņa paskatījusies apkārt un atradusi nelielu klints gabalu vien pāris centimetrus no vietas, kur bija viņas galva. 

Kā viņa norāda "The Independent", zvanījusi atbildīgajiem dienestiem, lai noskaidrotu, kas tie ir par spridzināšanas darbiem tuvumā, bet uzzinājusi, ka tādu nav.

Kanādas Rietumu universitātes eksperti apstiprinājuši, ka viņas gultā piezemējies meteorīts. Pētījumu dati liecina, ka meteorīti ir mazo planētu šķembas, kas veidojas to sadursmēs un var nokrist uz Zemes.

Meteorīts izkritis cauri Hamiltonas mājas jumtam. Viņa cer, ka viņas apdrošināšana apmaksās jumta remontu, un šis incidents viņai ļāvis novērtēt dzīvību. "Dzīvība var pazust jebkurā brīdī, pat ja jūs domājat, ka esat drošībā savā gultā," norāda Hamiltona.

Citi šobrīd lasa

Kā dārdzība ietekmē ikdienas tēriņus, un ar kādu algu var izdzīvot Latvijā? Atbild cilvēki ielās 6
"Ja jūs lasāt šo ziņojumu, tad esmu miris," - mūžībā devies "Hells Angels" dibinātājs Sonijs Bārgers
FOTO: ar krāšņu viesu buķeti Latvijā atklāj pirmo "Tesla" automašīnu koplietošanas platformu 1
Tēmas: Kanāda
Pievienot komentāru