Portāls ielādēsies pēc 15 sekundēm
Uz Jauns.lv
"Šis nav tik labs" - Monreālas ķīniešu restorāns kļūst populārs ar savu neticami godīgo ēdienkarti
Instagram @auntdai

"Šis nav tik labs" - Monreālas ķīniešu restorāns kļūst populārs ar savu neticami godīgo ēdienkarti

Pasaulē
23. janvārī 05:37 2021. gada 23. janvārī 05:37
  Jauns.lv
Kāds Monreālas ķīniešu virtuves restorāns izpelnījies lielu popularitāti ar savu ēdienkarti, kurā piedāvājumu klāsts tiek papildus aprakstīts ar īpašnieka komentāriem, ziņo "Independent".

Restorāna "Cuisine AuntDai" neparasto "odziņu" pamanījusi tās apmeklētāja Kima Belaira, kura īpašnieka komentārus publicējusi mikroblogošanas vietnē "Twitter". 

Viņa raksta: ""Aunt Dai" ir mans mīļākais ķīniešu restorāns Monreālā, bet vislielākā bauda ir ēdienkarte, kas papildināta ar īpaši godīgiem īpašnieka komentāriem". 

Piemēram, liellopa gaļas ēdienu viņš komentē šādi: "Salīdzinot ar mūsu vistu, šis nav tik labs. Jebkurā gadījumā es neesmu liels Ziemeļamerikas ķīniešu ēdiena cienītājs, tā ir jūsu izvēle". 

Tikmēr par kādu citu ēdienu viņš teic: "Kad es biju Ķīnā, es vienmēr pasūtīju šo ēdienu. Tas ir tik populārs, ka Ķīnā tam ir vairākas versijas. Kopš man ir augstas prasības šim ēdienam, godīgi sakot, es neesmu liels mūsu restorāna versijas cienītājs. Bet nepārprotiet mani, arī šis ēdiens mūsu restorānā ir gards".

Savukārt kādu karija ēdienu restorāna īpašnieks raksturojis šādi: "Tam ir karija garša, bet nesagaidiet to pārāk gardu. Tā ir droša izvēle un padarīs jūs laimīgu". 

Sievietes ieraksts izpelnījies lielu popularitāti - vairāk nekā 11 000 "Twitter" lietotāju dalījušies ar to, tāpat ieraksts raisījis plašu diskusiju. Tas pozitīvi ietekmējis arī restorāna apmeklētību. 

Restorāna īpašnieks Feigangs Fei personīgi pateicies Kimai par negaidīto publicitāti. 

"Visa ideja ir ļaut zināt cilvēkiem, ko viņi pasūta. Restorāns vēlas būt ļoti godīgs un patiess pret saviem klientiem. Mēs negribam, lai ļaudis sagaida lielas cerības un tad piedzīvo vilšanos. Mēs  neesam pats labākais restorāns, bet cenšamies apmierināt savus klientus,"  "Today" norādīja restorāna īpašnieks.  

Citi šobrīd lasa

Astoņu bērnu tētis Dainis: "Gribam izdarīt kaut ko labu!"
Inese Supe pret savu gribu reklamē kazino
"Nespēj darīt vienkāršākos darbus" Pēc palīdzības vēršas arī gados jauni Covid-19 pārslimojušie 8
Tēmas: Twitter, Kanāda
Pievienot komentāru

Стоимость платья герцогини Меган шокировала поклонников

Фигура 55-летней Лиз Херли на пляжном снимке взволновала поклонников