Portāls ielādēsies pēc 15 sekundēm
Uz Jauns.lv

Seksa video un spīdzināšana: studentes slepkavībā Krievijā apsūdzētā profesora bijusī dalās šausmās, ko piedzīvojusi 3

Pasaulē
2019. gada 22. novembrī 16:10 2019. gada 22. novembrī 16:10
  Jauns.lv
Sanktpēterburgas vēstures profesora Oļega Sokolova bijusī mīļākā, kura 2008.gadā uzrkastīja policijā iesniegumu par viņa nežēlīgo izturēšanos, intervijā vietējam laikrakstam atklājusi piedzīvoto.

Sieviete vēlējusies palikt anonīma, taču atklāja, ka Sokolovs viņu saucis par Katrīnu.

Viņa pastāstīja, ka grasījās šķirties no vēsturnieka un aizbraukt no viņa prom, jo viņš krāpis savu sievu, kura tikko bija dzemdējusi, pastāvīgi draudējis  meitenei un sarīkojis šausmīgas histērijas.

Kad profesors uzzinājis par viņas plāniem, piezvanījis un “labsirdīgā, saprotošā un žēlīgā balsī” piedāvājis “mierīgi izšķirties” un atbraukt pēc mantām.

Viņš sagaidījis meiteni, aizvedis līdz dzīvoklim, palīdzējis novilkt mēteli, tūlīt sasēja rokas ar striķi, apsēdināja uz krēsla un pielīmēja pie tā ar skoču.

Apmēram stundu viņš meiteni sitis, atnesis karstu gludekli, draudējis ar to un teicis: “Neviens nezina, ka tu esi pie manis, ka esi Maskavā. Es tevi nogalināšu un aprakšu, neviens nemeklēs, vismaz ne pie manis.”

Meitene spējusi atbrīvoties un aizbēgt uz blakus istabu. Sokolovs meiteni pagrūdis, viņa nokritusi, vīrietis sācis viņu žņaugt ar virvi.

“Kad es jau smaku nost, viņš atlaida. Viņam sākās histērija. Aizrāpoju līdz vannas istabai. Pēc tam viņš man atnesa pretsāpju zāles. Un atkal visu vakaru šausmīga histērija, bet es to vairs gandrīz neatceros. Apgūlos uz gultas un atslēdzos,” stāstījusi meitene.

Nākošajā dienā meitene aizlidojusi uz Sanktpēterburgu, gāja pie ārstiem un policiju, kas likuši vērsties pie Maskavas likumsargiem.

“Viņiem bija vienalga. Viņi vienkārši negribēja ar to noņemties. Ar mani runāja kā pēdējo sūdu,” teikusi meitene, norādot, ka viņai uz ķermeņa un sejas bija zilumi, izsisti zobi, uz kakla redzamas žņaugšanas pēdas.

Sokolovs izsekojis meiteni, zvanījis draugiem, zinātniskai vadītājai, licis atsaukt iesniegumu, ierakstīja ar viņu seksa video un draudēja izplatīt.

“Kaut kādā brīdī es sarijos tabletes, mani atkačāja un ziniet, kā viņš reaģēja? “Nenomiri taču”. Viņš pilnībā sabojāja manu psihoemocionālo veselību. Mūsu attiecību beigās es paliku bez draugiem, bez radiniekiem, es biju praktiski izolēta.”

Jau vēstīts, ka 9.novembrī Oļegs Sokolovs tikai aizturēts brīdī, kad centies atbrīvoties no nogalinātās studentes nozāģētajām rokām.

Vēlāk viņš atzinās, ka nogalināja savu draudzeni Anastasiju Ješčenko ar kuru bijis ilgstošās attiecībās. Strīds aizsācies greizsirdības dēļ.

Vīrietis sadalīja 24 gadus vecās meitenes ķermeni, lai atbrīvotos no pierādījumiem. 11.novembrī tiesa vēsturnieku arestēja. 

Saistītās ziņas

Viņai 24, viņam - 63. Kas īsti bija daiļā Anastasija, kuru noslepkavoja meitenes mīļākais pasniedzējs 22
Šaušalīgā studentes slepkavība Krievijā: atklājas citas profesora vājības 3
Debija šizofrēnijā: absurdos veidos cenšas attaisnot studentes slepkavībā apsūdzēto krievu profesoru 3

Citi šobrīd lasa

Lelde Dreimane: "Neviens man vairs sirdi nesalauzīs"
Kas viņa ir - Svetlana Tihanovska, kura pati kādreiz balsoja par Lukašenko? 7
FOTO: atklāj Baltijā lielāko "outlet" ciematu 4
Tēmas: Krievija
Skatīt visus komentārus

Обнародованы доходы Путина за 2019 год: сколько зарабатывает президент России? 2

Стало известно, как герцогиня Кэтрин и принц Уильям готовят сына стать королем