Portāls ielādēsies pēc 15 sekundēm
Uz Jauns.lv

Šaušalīgā studentes slepkavība Krievijā: atklājas citas profesora vājības 5

Pasaulē
2019. gada 17. novembrī 21:46 2019. gada 17. novembrī 21:46
  Jauns.lv
Sanktpēterburgas vēstures profesors Oļegs Sokolovs, kurš tiek apsūdzēts studentes un savas mīļākās Anastasijas Ješčenko slepkavībā cīnījies ar alkohola problēmām, informējuši paziņas.

Dmitrijs Matlins, kurš pazīst profesoru vairāk nekā 30 gadus stāstījis, ka Sokolovs bieži alkohola reibumā izturējies neadekvāti.

“Sokolovs ir dzērājs. Visos pasākumos, kuros mēs saskrējāmies, viņš sadzērās un uzvedās agresīvi.” Pēc kolēģa teiktā, docents iedzeršanai vienmēr atradis iemeslu.

Tāpat neesot bijis vajadzīgs daudz, lai viņš ātri apreibtu un sāktu ālēties.

Izmeklētājiem Sokolovs teicis, ka nošāva savu mīļāko strīda laikā, tad nozāģēja viņai galvu, rokas un kājas, vēstīja vietējie mediji. (Foto: Sputnik/Scanpix)

1999.gadā Sokolovs figurējis lietā par Vēstures muzeja fonda apzagšanu. Sākumā viņš bijis viens no aizdomās turamajiem, bet pēc tam viņam piešķirts liecinieka statuss. 

Jau vēstīts, ka Krievijas pilsētā Sanktpēterburgā no upes izvilkts Sanktpēterburgas Valsts universitātes pasniedzējs un vēsturnieks Oļegs Sokolovs, kura mugursomā pēc tam atrastas nogrieztas sievietes rokas.

Kā pavēstīja avoti, kāds garāmgājējs sestdienas rītā pamanījis Moikas upē 63 gadus veco Sokolovu.

Viņu no ūdens izcēluši glābēji, bet, kad atvēruši viņa mugursomu, atraduši tur cilvēka rokas. "Kamēr viņu hospitalizēja ar pārsalšanu un alkohola reibumu, dzīvoklī tika veikta kratīšana, kurā tika atrasti ķermeņa fragmenti un zāģis," pavēstīja avots.

Sanktpēterburgas Valsts universitātes pasniedzējs un vēsturnieks Oļegs Sokolovs atzinies savas bijušās studentes un mīļākās slepkavībā un līķa sadalīšanā.

63 gadus vecais Krievijā zināmais vēsturnieks un docents Oļegs Sokolovs nogalināja savu dievināto skolnieci, 24 gadus veco Anastasiju Ješčenko. (Foto: Mikhail Tereshchenko/TASS/Scanpix)

63 gadus vecais vēstures pasniedzējs un Napoleona eksperts, kurš 2003.gadā saņēmis Francijas Goda Leģiona ordeni, sestdien tika izvilkts no ledainās Moikas upes. Viņu no ūdens izcēluši glābēji, bet, kad atvēruši viņa mugursomu, atraduši tur cilvēka rokas.

Tiek ziņots, ka pēc atbrīvošanās no līķa Sokolovs plānojis uzvilkt Napoleona tērpu un izdarīt pašnāvību Petropavlovskas cietoksnī.

Sokolovs pasniedza Sanktpēterburgas Valsts universitātē, kuru savulaik beidzis arī Krievijas prezidents Vladimirs Putins, un bijis pietuvināts Krievijas varas elitei.

Arī studenti viņu raksturojuši kā talantīgu pasniedzēju, kurš varēja attēlot franču imperatoru un viņa ģenerāļus, bet vienlaikus arī "dīvaini", kurš savu mīļāko saucis par Žozefīni, bet citiem sevi licis uzrunāt par majestāti.

Universitātē pasniedzēja attiecības ar studenti bijušas "visiem zināms noslēpums".

Saistītās ziņas

Viņai 24, viņam - 63. Kas īsti bija daiļā Anastasija, kuru noslepkavoja meitenes mīļākais pasniedzējs 25
Publicēts VIDEO, kurā Sanktpēterburgas universitātes pasniedzējs izmet upē studentes ķermeņa daļas 1
Atklātas savdabīgas detaļas par krievu pasniedzēju, kura mugursomā atrada nozāģētas sievietes rokas 1

Citi šobrīd lasa

Pirms 47 gadiem ASV pazaudētu gredzenu atrod apraktu Somijas parkā 4
Bijušie JRT aktieri izveidojuši neatkarīgu teātri fon Stricka villā 4
Čeku loterijas statistika atklāj populārākos tirgotājus un uzņēmumu pārkāpumu veidus
Tēmas: Krievija
Skatīt visus komentārus

Герцогиня Кэтрин показала любимый портрет принцессы Шарлотты

Бывшая возлюбленная принца Гарри покончила с собой из-за компрометирующего видео