Portāls ielādēsies pēc 15 sekundēm
Uz Jauns.lv

Izmeklētāji publicē VIDEO, kurā redzams krievu profesora-slepkavas dzīvoklis

Pasaulē
2019. gada 13. novembrī 12:17 2019. gada 13. novembrī 12:17
  Jauns.lv
Krievijas izmeklētāji atklājuši, kā izskatās zvērīgo slepkavību pastrādājušā Sanktpēterburgas profesora dzīvoklis.

Iepriekš internetā parādījušies videokadri, kuros docents it kā esot redzams, izmetam nogalinātās studentes Anastasijas Ješčenko (24) ķermeņa daļas upē.

Šobrīd Izmeklēšanas komiteja savā “YouTube” kontā publicējusi video no slepkavībā apsūdzētā 63 gadus vecā akadēmiķa, Napoleona Bonaparta eksperta dzīvesvietas. Tā redzama video, sākot no 46. sekundes.

Jau vēstīts, ka sestdienas rītā Krievijas pilsētā Sanktpēterburgā no upes izvilkts Sanktpēterburgas Valsts universitātes pasniedzējs un vēsturnieks Oļegs Sokolovs, kura mugursomā pēc tam atrastas nogrieztas sievietes rokas.

Kā pavēstīja avoti, kāds garāmgājējs sestdienas rītā pamanījis Moikas upē 63 gadus veco Sokolovu.

Viņu no ūdens izcēluši glābēji, bet, kad atvēruši viņa mugursomu, atraduši tur cilvēka rokas. "Kamēr viņu hospitalizēja ar pārsalšanu un alkohola reibumu, dzīvoklī tika veikta kratīšana, kurā tika atrasti ķermeņa fragmenti un zāģis," pavēstīja avots.

Atzīstas studentes un mīļākās slepkavībā

Sanktpēterburgas Valsts universitātes pasniedzējs un vēsturnieks Oļegs Sokolovs atzinies savas bijušās studentes un mīļākās slepkavībā un līķa sadalīšanā.

63 gadus vecais vēstures pasniedzējs un Napoleona eksperts, kurš 2003.gadā saņēmis Francijas Goda Leģiona ordeni, sestdien tika izvilkts no ledainās Moikas upes. Viņu no ūdens izcēluši glābēji, bet, kad atvēruši viņa mugursomu, atraduši tur cilvēka rokas.

24 gadus vecā Anastasija Ješenko ar profesoru dzīvoja kopā un pētījia Francijas vēsturi. (Foto: Facebook)

"Viņš ir atzinis savu vainu," paziņoja Sokolova advokāts Aleksandrs Počujevs. Pasniedzējs nožēlojot izdarīto un sadarbojoties ar izmeklētājiem.

Izmeklētājiem Sokolovs teicis, ka nošāva savu mīļāko strīda laikā, tad nozāģēja viņai galvu, rokas un kājas, vēstīja vietējie mediji.

Profesors atzinies, ka strīds izcēlies viņa greizsirdības dēļ. Procesa laikā viņš daudz lietojis alkoholu.

Policija Sokolova dzīvoklī atrada 24 gadus vecās Anastasijas Ješčenko līķa fragmentus un asiņainu zāģi. Sokolovs kopā ar savu bijušo studenti ir sarakstījis vairākus darbus.

Advokāts pieļāva, ka Sokolovs, kurš slimnīcā ārstē ķermeņa atdzišanu, nozieguma brīdī bijis stresa vai emocionālas nestabilitātes stāvoklī. "Viņš tomēr ir gados vecs cilvēks," teica Počujevs.

Tiek pieļauts, ka Sokolovs nejauši iegāzies Moikā, kad dzērumā mēģinājis atbrīvoties no nogrieztajām rokām.

Pasniedzējs nožēlojot izdarīto un sadarbojoties ar izmeklētājiem. (Foto: Ekrānuzņēmums)

Plānojis izdarīt pašnāvību

Tiek ziņots, ka pēc atbrīvošanās no līķa Sokolovs plānojis uzvilkt Napoleona tērpu un izdarīt pašnāvību Petropavlovskas cietoksnī.

Sokolovs pasniedza Sanktpēterburgas Valsts universitātē, kuru savulaik beidzis arī Krievijas prezidents Vladimirs Putins, un bijis pietuvināts Krievijas varas elitei.

Oļegs Sokolovs plānojis izdarīt publisku pašnāvību tērpies Napoleona tērpā. (Foto: Sputnik/Scanpix)

Viņš bijis pasniedzējs arī Parīzes Sorbonnas Universitātē, kā arī sarakstījis vairākas grāmatas par franču imperatoru Napoleonu Bonapartu, bijis vēstures konsultants vairākām filmām un piedalījies vēsturiskos Napoleona laika karu inscenējumos.

Kopā studēja Francijas vēsturi

Gan Sokolovs, gan Ješčenko studēja Francijas vēsturi, un viņiem patika vēsturiski kostīmi, Sokolovam parasti tērpjoties kā Napoleonam.

Kāds Sokolova kolēģis viņu raksturoja kā aizrautīgu sava darba entuziastu, bet vienlaikus emocionāli nestabilu personu, kura pārāk daudz lietojusi alkoholu.

Oļegs Sokolovs un Anastasija Ješenko. (Foto: Ekrānuzņēmums no Vk.com)

Arī studenti viņu raksturojuši kā talantīgu pasniedzēju, kurš varēja attēlot franču imperatoru un viņa ģenerāļus, bet vienlaikus arī "dīvaini", kurš savu mīļāko saucis par Žozefīni, bet citiem sevi licis uzrunāt par majestāti.

Universitātē pasniedzēja attiecības ar studenti bijušas "visiem zināms noslēpums".

Saistītās ziņas

Viņai 24, viņam - 63. Kas īsti bija daiļā Anastasija, kuru noslepkavoja meitenes mīļākais pasniedzējs 22
Publicēts VIDEO, kurā Sanktpēterburgas universitātes pasniedzējs izmet upē studentes ķermeņa daļas
Atklātas savdabīgas detaļas par krievu pasniedzēju, kura mugursomā atrada nozāģētas sievietes rokas 1

Daudzi tagad pauž neapmierinātību, ka amatpersonas, jo īpaši universitātes vadība, nav reaģējusi uz Sokolova nereti agresīvo rīcību.

Medijos izskanējis, ka 2008.gadā Sokolovs piekāvis un draudējis nogalināt citu sievieti, bet nekad par to nav bijis oficiāli apsūdzēts.

Citi šobrīd lasa

Atbrauc atpūsties no Covid-19? Cilvēkus Rīgā un Pierīgā biedē lielais skaits automašīnu ar Krievijas numurzīmēm 44
Medicīniska mistērija: nav saprotams, kā jūrā ar Covid-19 inficējušies jūrnieki 5
No bankas konta noņem vairāk nekā 1000 eiro: policija aicina uzmanīties no telefonkrāpniekiem

Герцогиня Кэтрин с новым цветом волос приняла участие в телешоу

Муцениеце впервые прокомментировала отдых детей с Прилучным и его новой возлюбленной