Portāls ielādēsies pēc 15 sekundēm
Uz Jauns.lv
28 gadus vecā Melānija Džeimonata un viņas draudzene Krisa šī gada maija beigās nonāca slimnīcā pēc tam, kad vairāki jauni vīrieši abas homoseksuālās sievietes piekāvuši, jo viņas atteikušās publiski skūpstīties. (Foto: Facebook)

Londonā piekautas homoseksuālas sievietes par atteikšanos skūpstīties: lietā aizturēti vairāki jaunieši 9

Pasaulē
2019. gada 26. jūlijā 09:43 2019. gada 26. jūlijā 09:43
  Jauns.lv
Maija izskaņā divas homoseksuālas sievietes Apvienotās Karalistes galvaspilsētā Londonā piedzīvojušas smagu uzbrukumu no vairākiem jauniem vīriešiem, kas mēģinājuši piespiest abas publiski skūpstīties. Metropolitēna policija paziņojusi, ka notikušajā par agresīvu naida noziegumu apsūdzēti četri nepilngadīgie.

28 gadus vecā Melānija Džeimonata un viņas draudzene Krisa šī gada maija beigās nonāca slimnīcā pēc tam, kad vairāki jauni vīrieši abas homoseksuālās sievietes piekāva, jo viņas atteicās publiski skūpstīties.

Uzbrukums notika nakts laikā autobusā Londonā. Pie Melānijas un viņas draudzenes pienāca vairāki jauni vīrieši - saprotot, ka abas ir homoseksuālas, viņi par abām sāka ņirgāties.

Vīrieši aicināja abas sievietes sākt publiski skūpstīties, rādot dažādus seksuālus žestus. Abas apmētātas ar naudu, bet vēlāk sievietes saņēma arī vairākus sitienus.

"Viņi mūs ielenca un sāka teikt patiešām agresīvas lietas par seksuālām pozām, lesbietēm, kā arī uzstāja, ka mums vajadzētu skūpstīties, lai viņi varētu uz mums skatīties," stāstīja Melānija. 

Notikušajā tiek apsūdzēti kopumā četri pusaudži - divi 16 gadus veci puiši, viens 15 gadus vecs puisis un viens 17 gadus vecs puisis. Visiem jauniešiem šī gada 21.augustā paredzēts ierasties tiesas zālē, kur viņiem, visticamāk, tiks piespriests sods.

Jaunieši tiek apsūdzēti arī par vairākām zādzībām, zagtu mantu tālāku pārdošanu, kā arī marihuānas uzglabāšanu.

Metropolitēna policija apstiprinājusi, ka incidents noticis ceturtdienā, 30.maijā, kad divas sievietes atradušās N31 autobusā, kas devies uz Kamdenu. Piekaujot abas sievietes, vīrieši aizlaidušies, nozogot arī mobilo telefonu un somu, savukārt abas sievietes nogādātas medicīnas iestādē. 

28 gadus vecā Melānija Džeimonata un viņas draudzene Krisa šī gada maija beigās nonāca slimnīcā pēc tam, kad vairāki jauni vīrieši abas homoseksuālās sievietes piekāvuši, jo viņas atteikušās publiski skūpstīties. (Foto: Facebook)

Citi šobrīd lasa

Ikvienam dārzā jāuzmanās no kādas skaistas puķes
"Šis ceļojums ir garš, nepilnīgs. Es vienmēr izvēlējos piecelties un turpināt iesākto." Sieviete pārsteidz un iedvesmo ar savām vizuālajām pārmaiņām 1
Rebekas Kohas mīļotais Moazs pirmo reizi publicē attēlu ar savu līgavu; pāris pošas ceļojumā 13
Tēmas: Londona
Skatīt visus komentārus

Вывезли из страны: СМИ выяснили, где проходит лечение Заворотнюк

Выяснилось, как Меган играла на слабостях принца Гарри