Portāls ielādēsies pēc 15 sekundēm
Uz Jauns.lv
Horvātus sanikno britu karavīru "terors" Zadaras kūrortpilsētā. (Foto: Twitter)

Britu kareivji ar savām izvirtībām nokaitina Horvātijas vietējos 15

Ārzemēs
2019. gada 3. jūlijā 21:47 2019. gada 3. jūlijā 21:47
  Jauns.lv / LETA
Lielbritānija sākusi pārbaudi par Horvātijas vietējo mediju ziņām, ka britu karavīri "terorizējuši" Zadaras kūrortpilsētu.

Pēc militārajiem manevriem Horvātijā aptuveni 100 britu karavīru pēdējās desmit dienas izklaidējas Adrijas jūras kūrortā Zadarā, kur ar savu skaļo uzvedību saniknojuši vietējos iedzīvotājus.

"Vardarbīgi, piedzērušies un iedomīgi - britu karavīri dienām ilgi terorizē Zadaras pilsoņus," vēsta vietējais laikraksts "Slobodna Dalmacija".

Vairums karavīru bijuši piedzērušies, viņi čurājuši ielās, bēguši no kafejnīcām, nesamaksājot rēķinus, kāvušies ar vietējiem un vulgāri uzmākušies sievietēm, vēsta vietējie mediji.

Horvātijas policija paziņoja, ka saņēmusi vairākas sūdzības par skaļu uzvešanos un īslaicīgi aizturējusi piecus britu karavīrus, kuriem piespriests naudassods.

Lielbritānijas vēstniecība paziņoja, ka sāktas pārbaudes, savukārt Lielbritānijas armija "atvainojas ikvienam aizskartajam Zadarā".

Kafejnīcas menedžeris Zadarā vietējai avīzei pastāstīja, ka viens puskails karavīrs izpūtis ugunsdzēšamo aparātu kafejnīcas iekšienē.

"Mums bija jāslēdz kafejnīca un mēs vēl neesam paspējuši to satīrīt. Neviens neatvainojās un nepiedāvāja samaksāt par kaitējumu. Viņi vienkārši aizgāja," sacīja menedžeris. "Viņi uzvedās kā huligāni. Es esmu dzirdējis, ka viņi aizbēguši no vairākiem bāriem, nesamaksājot, vienu puisi piekāvuši, urinē visur, kur vien var."

Gados jauniem britu tūristiem jau ir slikta reputācija Horvātijā, kur viņi bijuši iesaistīti dažādos incidentos - vemjot sabiedriskās vietās vai staigājot apkārt puskaili.

Citi šobrīd lasa

Sazvērestības teorijas, kas biedēja spāņu gripas pandēmijas laikā, kad cilvēki mira miljoniem 4
Murgiem un šarlatānu biznesam Covid-19 rada jaunas iespējas 6
Jana Duļevska: „Beidzot ir laiks sev, bet ir bažas par nākotni” 5
Tēmas: Horvātija
Skatīt visus komentārus

16-летняя дочь Крутого в микрошортах устроила танцевальный беспредел на карантине

После истории с Лещенко Лера Кудрявцева сдала тест на коронавирус