Portāls ielādēsies pēc 15 sekundēm
Uz Jauns.lv

"Tas par Žirinovski!" Maskavas centrā uzbrukts Ksenijai Sobčakai 82

Pasaulē
2018. gada 4. martā 17:41 2018. gada 4. martā 17:41
  Jauns.lv
Krievijas prezidenta amata kandidāte Ksenija Sobčaka, kurai šī nedēļa televīzijas debatēs pagāja visai smagi, paziņojusi, ka viņai uzbrukts Maskavas centrā. 

Incidents noticis vietā, kur notika politiķa Mihaila Gorbačova dzimšanas dienai veltīts pasākums.

"Man tikko uzbruka cilvēks. Pagrūda, es nokritu, aplēja mani ar kaut ko, kliedzot "tas par žirinovski." Izsaucu miliciju," raksta Sobčaka. 

Aģentūra "RIA Novosti" ziņo, ka apsardze aizturēja uzbrucēju. Tiek apgalvots, ka tas ir vīrietis vārdā Alans Dzucevs, Maskavas pilsētas domes deputāta Alekseja Šapošņikova palīgs. 

Notikuma vietā ieradās advokāti, bet policisti uzbrucēju nogādāja iecirknī protokola noformēšanai un paskaidrojumu pieņemšanai. 

Jāatgādina, ka šonedēļ Sobčaka televīzijas debašu laikā telekanālā "Rossija-1" vairs nav varējusi izturēt odiozā politiķa Vladimira Žirinovska aizvainojošo muldēšanu, tāpēc bijusi spiesta aizvainojumu birumu apturēt, iešļācot viņam sejā ūdeni. 

Strīds abu vidū sākās cita kandidāta Sergeja Baburina uzstāšanās laikā. Žirinovskis pārtrauca Baburinu, lai gan laiks izteikties bija atvēlēts tieši viņam, savukārt Sobčaka aicināja viņu saglabāt mieru, pēc kā politiķis nodēvēja viņu par "muļķi". 

"Nevajag šurp vest tirgus meičas no ielas. Visus šos netīrumus. "Dom-2" - tur ir izvirtība. Lai viņa aizveras," sacīja Žirinovskis, uz ko Sobčaka atbildēja, ka šī televīzijas projekta (viņa kādreiz to vadīja) dalībnieki uzvedas pieklājīgāk nekā viņš. 

Žirinovskis turpināja apvainot Sobčaku, tostarp nodēvējot arī par prostitūtu, kā rezultātā žurnāliste un nu jau arī politiķe viņam sejā iegāza ūdeni. 

"Uzvedieties pieklājīgi. Es izmantoju jūsu paša metodes,' viņa sacīja, pēc kā necenzēta leksika no Žirinovska mutes sāka birt kā no pārpilnības raga. 


 
 

Citi šobrīd lasa

No Gobzema partijas ārā lien āža kāja 41
Melnais leopards, par kura mocīšanu dārgi samaksās trīs cilvēki, zoodārzā sācis atkopties
Miruši cilvēki istabiņās un 4000 saslimušo: pansionātos nespēj apturēt Covid-19 3
Skatīt visus komentārus

Ветеринар, организатор свадеб или похорон: кем звезды хотели стать в детстве

Анастасия Волочкова показала себя в тесном купальнике на фоне иконы