Portāls ielādēsies pēc 15 sekundēm
Uz Jauns.lv

Glorija un Marko no 23. stāva pirms nāves telefoniski atvadījās no savām ģimenēm. "Paldies, māmiņ..." 42

Pasaulē
2017. gada 16. jūnijā 13:12 2017. gada 16. jūnijā 13:12
  Kasjauns.lv
Augstceltnē Londonā, kur izcēlās katastrofālais ugunsgrēks, laupot daudzu cilvēku dzīvības, bija iesprostots arī pāris no Itālijas. 23. stāvā dzīvojošie Glorija Trevisana un Marko Gotardi sirdi plosošā telefona sarunā pirms nāves atvadījās no savas ģimenes.

Britu mediji vēstī, ka Glorija piezvanīja saviem vecākiem un teica: "Paldies par visu, ko manis labā esiet darījuši." Savukārt puiša tēvs itāļu medijiem stāstīja, ka Marko sākumā turējies braši un pirmajā zvanā lūdzis vecākus nesatraukties, jo viss tiek kontrolēts. 

"Viņš centās mazināt notiekošā nopietnību, iespējams, lai nesatrauktu mūs, bet otrajā zvanā - es to nespēju izmest no savas galvas – viņš sacīja, ka apkārt ir dūmi un ka tie ceļas augšā," stāsta tēvs.

Glorija un Marko. (Foto: Ekrānuzņēmums no "Instagram")

"Mēs runājāmies līdz pat pēdējam brīdim... plkst. 4.07 no rīta viņš pateica mums, ka viņa dzīvoklis ir pilns ar dūmiem un situācija ir ārkārtēja. Tad zvans pārtrūka un no tā brīža vairs nav bijis nekādu sarunu," stāsta sērojošais tēvs. 

Arī Glorija līdz pēdējam runāja ar saviem vecākiem. Viņas tēvs sacīja: "Viņi gribēja tikt lejā, bet teica, ka liesmu un dūmu kāpnēs kļūst arvien vairāk un vairāk."

Pēc dažām sekundēm saruna pārtrūka, pēc kā meitenes tēvs vēl "simtiem" reižu mēģinājis sazvanīt Gloriju, taču bez panākumiem. 

Ģimenes advokāte Marija Kristīna Sandrina stāsta, ka dzirdēja Glorijas sarunas ierakstu, un cerību, ka viņa būtu izdzīvojusi, nav. "Viņa atvadījās. Viņa teica: "Paldies, māmiņ, par visu, ko manā labā darīji"," stāsta advokāte. 

Ģimenes vēlas, lai viņu bērnus apglabāšanai nogādātā dzimtenē, tomēr advokāte saka: "Mēs nezinām, kāda stāvoklī atradīsim ķermeņus, ja vispār tos atradīsim."

Glorija un Marko uz Lielbritāniju pārvācās pirms trim mēnešiem pēc tam, kad abi bija beiguši arhitektūras studijas Itālijā. Viņi vēlējās Lielbritānijā sameklēt darbu un nereti jūsmoja par skatu, kas pavērās no viņu 23. stāva loga. 

Citi šobrīd lasa

Princis Harijs vēlas apturēt seriālu “The Crown”, pirms tur ķeras pie viņa dzīves iztirzāšanas
24 fakti par 24. numuru: mazāk zināmais par basketbola leģendu Kobi Braientu
Selēna Gomesa atklāj, ka attiecībās ar Džastinu Bīberu cietusi no emocionālās vardarbības 1
Tēmas: Londona
Skatīt visus komentārus

Упс! Герцогиня Кэтрин в короткой юбке на ветру пережила "момент Мэрилин"

Отец герцогини Меган опубликовал компрометирующие снимки ее раздевания до белья