Portāls ielādēsies pēc 15 sekundēm
Uz Jauns.lv

Glorija un Marko no 23. stāva pirms nāves telefoniski atvadījās no savām ģimenēm. "Paldies, māmiņ..."

Pasaulē
2017. gada 16. jūnijā 13:12 2017. gada 16. jūnijā 13:12
  Kasjauns.lv
Augstceltnē Londonā, kur izcēlās katastrofālais ugunsgrēks, laupot daudzu cilvēku dzīvības, bija iesprostots arī pāris no Itālijas. 23. stāvā dzīvojošie Glorija Trevisana un Marko Gotardi sirdi plosošā telefona sarunā pirms nāves atvadījās no savas ģimenes.

Britu mediji vēstī, ka Glorija piezvanīja saviem vecākiem un teica: "Paldies par visu, ko manis labā esiet darījuši." Savukārt puiša tēvs itāļu medijiem stāstīja, ka Marko sākumā turējies braši un pirmajā zvanā lūdzis vecākus nesatraukties, jo viss tiek kontrolēts. 

"Viņš centās mazināt notiekošā nopietnību, iespējams, lai nesatrauktu mūs, bet otrajā zvanā - es to nespēju izmest no savas galvas – viņš sacīja, ka apkārt ir dūmi un ka tie ceļas augšā," stāsta tēvs.

Glorija un Marko. (Foto: Ekrānuzņēmums no "Instagram")

"Mēs runājāmies līdz pat pēdējam brīdim... plkst. 4.07 no rīta viņš pateica mums, ka viņa dzīvoklis ir pilns ar dūmiem un situācija ir ārkārtēja. Tad zvans pārtrūka un no tā brīža vairs nav bijis nekādu sarunu," stāsta sērojošais tēvs. 

Arī Glorija līdz pēdējam runāja ar saviem vecākiem. Viņas tēvs sacīja: "Viņi gribēja tikt lejā, bet teica, ka liesmu un dūmu kāpnēs kļūst arvien vairāk un vairāk."

Pēc dažām sekundēm saruna pārtrūka, pēc kā meitenes tēvs vēl "simtiem" reižu mēģinājis sazvanīt Gloriju, taču bez panākumiem. 

Ģimenes advokāte Marija Kristīna Sandrina stāsta, ka dzirdēja Glorijas sarunas ierakstu, un cerību, ka viņa būtu izdzīvojusi, nav. "Viņa atvadījās. Viņa teica: "Paldies, māmiņ, par visu, ko manā labā darīji"," stāsta advokāte. 

Ģimenes vēlas, lai viņu bērnus apglabāšanai nogādātā dzimtenē, tomēr advokāte saka: "Mēs nezinām, kāda stāvoklī atradīsim ķermeņus, ja vispār tos atradīsim."

Glorija un Marko uz Lielbritāniju pārvācās pirms trim mēnešiem pēc tam, kad abi bija beiguši arhitektūras studijas Itālijā. Viņi vēlējās Lielbritānijā sameklēt darbu un nereti jūsmoja par skatu, kas pavērās no viņu 23. stāva loga. 

Citi šobrīd lasa

VIDEO: Dobelē cilvēku simti izdejo virālo "Jerusalema" un izaicina citas Latvijas pilsētas 8
Cik "Lidl" sola maksāt veikalu darbiniekiem Rīgā un citās pilsētās? 3
Jurists Krieķis: aiz Pāvela Rebenoka slepkavības stāv politiskie spēki 9
Tēmas: Londona
Pievienot komentāru

"Спиногрызы атакуют!": Пугачева запечатлела Галкина с детьми во время завтрака перед школой

Эксперт объяснила, прибегали ли к пластике герцогини Меган и Кэтрин