Portāls ielādēsies pēc 15 sekundēm
Uz Jauns.lv
Skandāls: Žirinovskis televīzijā noķengā Allu Pugačovu. VIDEO

Skandāls: Žirinovskis televīzijā noķengā Allu Pugačovu. VIDEO

Pasaulē
2012. gada 29. februārī 10:23 2012. gada 29. februārī 10:23
 
Skandalozais Krievijas politiķis, liberāldemokrātu partijas vadītājs un prezidenta amata kandidāts Vladimirs Žirinovskis sarīkojis pamatīgu skandālu, tiešajā ēterā publiski noķengājot leģendāro estrādes zvaigzni Allu Pugačovu.

Krievijas politiķis, liberāldemokrātu partijas vadītājs un prezidenta amata kandidāts Vladimirs Žirinovskis piedalās TV debatēs ar oponentu - miljardieri Mihailu Prohorovu.

Strīds izcēlās brīdī, kad Alla Pugačova, pārstāvot otru prezidenta amata kandidātu Mihailu Prohorovu, uzdeva Žirinovskim jautājumu par to, vai, ķļūstot par Krievijas prezidentu, mainītos politiķa uzvedība. Pugačova izteica viedokli, ka prezidents ir valsts seja un piemērs jaunajai paaudzei, bet Žirinovska skandalozie izteicieni, agresīvā uzvedība, rupjā lamāšanās un publiskā melošana tiktu asociēta ar valsti kopumā.

Atbildot uz skarbo kritiku, Žirinovskis televīzijas kameru priekšā apvainoja Allu Pugačovu un visus māksliniekus kopumā par pārdošanos politiķiem, bet viņa atbildēja, nosaucot politiķi par „kaunu visai valstij”. „Domāju, ka jūs esat politiķis, viltīgs cilvēks, bet jūs esat vienkārši klauns un psihs”, televīzijas raidījumā „Divkauja” paziņoja Alla Pugačova.

Uz to Žirinovskis atbildēja: „Esmu tāds, kāds esmu. Tajā arī slēpjas mana pievilcība”.  „Jūs, mākslinieki kā pēdējās prostitūtas par naudu guļaties zem jebkura vadītāja!”, sacīja Žirinovskis, acīmredzot, ar to domājot faktu, ka Pugačova uzstājās, kā otra prezidenta amata kandidāta, miljardiera Mihaila Prohorova uzticības persona prezidenta vēlēšanās. Turpinājumā Žirinovskis paziņoja: „Rīt braukšu uz Kremli, kur jūs visi gulēsiet zemē, bet es spļaušu jums virsū un slaucīšu kājas.”

Kad Pugačova centās pārtraukt Žirinovska runu, bet raidījuma vadītājs brīdināja, ka „pēc likuma” uzstāšanās laiks pienākas politiķim, Žirinovskis paziņoja: „Viņa to nesaprot, viņa likumus nelasa. Viņai likums ir viens – ik pēc piecām minūtēm mainīt vīrus.”

Pēc asās vārdu apmaiņas savu neitralitāti saglabāt neizdevās pat raidījuma vadītājam Vladimiram Solovjovam, kurš aicināja Žirinovski būt uzmanīgākam savos izteicienos, jo nolamājot Allu Pugačovu un visus māksliniekus kopumā, viņš rok sev kapu.

VIDEO: Žirinovskis publiski noķengā Allu Pugačovu
Kasjauns.lv/Foto: Ekrānšāviņš no video

Citi šobrīd lasa

Zēns, kas negribēja būt pieaudzis - pirms desmit gadiem no šīs pasaules šķīrās Mārtiņš Freimanis 2
Tiek pie 500 eiro soda par vizināšanos ar auto ar personām no dažādām mājsaimniecībām 8
Krievijā uz ielas nogalināts 21 gadu vecs futbolists 2
Pievienot komentāru

Лебедь на привязи: Бритни Спирс испугала фанатов зловещим намеком

Билл Гейтс предложил план борьбы со следующей пандемией