29minūtes
28sekundes

Abonē 2025. gadam ar atlaidēm līdz 57% un saņem garantētas dāvanas 55€ vērtībā!

Abonēt žurnālu
Rodions un Artūrs Kuruci palīdz Mursijas UCAM FIBA Čempionu līgas spēlē sakaut Belgradas FMP
Rodions Kurucs guva desmit punktus Murcijas UCAM uzvarā (foto: UCAM Murcia / "X")

Rodions Kurucs otrdien Starptautiskās Basketbola federācijas (FIBA) Čempionu līgas pamatturnīra mačā izcēlās ar desmit punktiem un sekmēja viņa un brāļa Artūra pārstāvētās Mursijas UCAM panākumu.

Rodions un Artūrs Kuruci palīdz Mursijas UCAM FIBA...

H grupas spēlē Mursijas vienība savā laukumā ar 86:50 (27:10, 16:14, 28:13, 15:13) sagrāva Belgradas FMP.

Rodions Kurucs spēlēja 12 minūtes un 59 sekundes un raidīja grozā trīs no četriem divu punktu metieniem, vienu no trijiem tālmetieniem un vienu soda metienu. Viņa kontā arī trīs atlēkušās bumbas, viena rezultatīva piespēle, divas piezīmes un viena kļūda, noslēdzot maču ar +/- rādītāju +17 un efektivitātes koeficientu 11.

Tikmēr Artūrs Kurucs laukumā bija astoņas minūtes un 21 sekundi, kuru laikā garām grozam meta divus tālmetienus, izcīnīja atlēkušo bumbu, pieļāva kļūdu, nopelnīja vienu piezīmi un iekrāja negatīvu efektivitātes koeficientu.

Mājinieku rindās rezultatīvākais ar 13 punktiem bija Trojs Kopēns, kamēr viesu labā 13 punktus guva Jovans Novaks.

Pēc trīs spēļu kārtām Mursijas vienība ar bilanci 2-1 H grupā atrodas otrajā pozīcijā.

Pamatturnīrā 32 komandas pirmajā posmā ir sadalītas astoņās apakšgrupās. Grupu uzvarētājas nodrošina vietu otrajā posmā, bet vēl astoņas komandas tiks noskaidrotas "play-in" kārtā, kurā piedalīsies otro un trešo vietu grupās ieņēmušās vienības.