31minūtes
34sekundes

Abonē 2025. gadam ar atlaidēm līdz 57% un saņem garantētas dāvanas 55€ vērtībā!

Abonēt žurnālu
Mārtiņš Dzierkals gūst vārtus uzvarētā Zviedrijas čempionāta spēlē; viņa klubs nostiprinās otrajā vietā
Mārtiņš Dzierkals (foto: Vidapress / Sipa USA)

Latvijas uzbrucējs Mārtiņš Dzierkals otrdien Zviedrijas hokeja līgas (SHL) mačā guva vārtus, kamēr viņa pārstāvētā Šellefteo AIK izcīnīja panākumu. Šellefteo vienība viesos ar 4:3 (0:0, 2:1, 1:2, 0:0, 1:0) pēcspēles metienu sērijā uzvarēja "Linkoping".

Mārtiņš Dzierkals gūst vārtus uzvarētā Zviedrijas ...

Dzierkals guva vārtus trešā perioda vidū un panāca 3:2 viesu labā. Viņš kopā uz ledus bija 12 minūtes un 52 sekundes, kuru laikā divas reizes meta pa pretinieku vārtiem, pielietoja vienu spēka paņēmienu un noslēdza maču ar pozitīvu lietderības koeficientu +1.

Laukuma saimnieki izrāva neizšķirtu pamatlaika pēdējā minūtē, kad līdz finālsvilpei bija atlikušas deviņas sekundes. Papildlaikā vārti netika gūti, bet pēcspēles metienu sērijā vārtsargu izdevās pārspēt tikai Šellefteo hokejistiem.

AIK ar 21 punktu 12 mačos turnīra tabulā atrodas otrajā vietā, bet Mika Indraša pārstāvētā Jēvles "Brynas" ar 20 punktiem 11 spēlēs ierindojas piektajā pozīcijā.

Pagājušajā sezonā par čempioni kļuva Šellefteo AIK, kas finālsērijā ar 4-1 uzvarēja Engelholmas "Rogle".