Abonē 2025. gadam ar atlaidēm līdz 57% un saņem garantētas dāvanas 55€ vērtībā!

Abonēt žurnālu
Rodions Kurucs uzvarā pār Saragosas klubu tiek pie "double-double"
Rodions Kurucs guva 13 punktus un izcīnīja 11 atlēkušās bumbas.

Latvijas basketbolists Rodions Kurucs sestdien Spānijas augstākās līgas (ACB) spēlē guva 13 punktus un izcīnīja 11 atlēkušās bumbas, sakrājot "double-double", un sekmēja Mursijas UCAM uzvaru.

Rodions Kurucs uzvarā pār Saragosas klubu tiek pie...

Rodiona un Artūra Kuruca pārstāvētā Mursijas vienība savā laukumā ar 88:74 (11:19, 20:15, 25:16, 32:24) pārspēja Saragosas "Casademont"

Rodions Kurucs spēlēja 27 minūtes un četras sekundes, kuru laikā realizēja četrus no sešiem divu punktu metieniem, vienu no trijiem tālmetieniem un divus soda metienus. Viņa kontā arī 11 atlēkušās bumbas, rezultatīva piespēle, pa vienai kļūdai un pārtvertai bumbai, divas piezīmes un viens izprovocēts sods, noslēdzot maču ar +/- rādītāju +24 un efektivitātes koeficientu 20.

Mājinieku rindās rezultatīvākais ar 26 punktiem bija Dilans Eniss, bet 14 punktus iekrāja Trojs Kopēns. Saragosas komandas labā 15 punktus guva Marko Spisu.

Citā mačā Ingus Jakoviča pārstāvētā "Coruna" mājās ar 83:90 (19:27, 25:27, 18:20, 21:16) zaudēja Malagas "Unicaja".

Latvijas basketbolists laukumā pavadītajās 17 minūtēs un 49 sekundēs, raidot grozā vienu no četriem tālmetieniem un vienu no diviem soda metieniem, guva četrus punktus. Viņš arī izcīnīja četras atlēkušās bumbas, tika pie četrām rezultatīvām piespēlēm, pieļāva četras kļūdas, nopelnīja divas piezīmes, izprovocēja vienu sodu, iekrājot +/- rādītāju +3 un efektivitātes koeficientu četri.

Svētdien maču aizvadīs Mārča Šteinberga pārstāvētā Manrezas "Baxi", kas viesosies pie Ļeidas "Hiopos".