Abonē 2025. gadam ar atlaidēm līdz 57% un saņem garantētas dāvanas 55€ vērtībā!

Abonēt žurnālu
"Arsenal" mazākumā piedzīvo pirmo zaudējumu sezonā
Raiens Kristijs priecājas par pirmajiem gūtajiem vārtiem mačā pret "Arsenal".

Londonas "Arsenal" sestdien Anglijas futbola premjerlīgā piedzīvoja pirmo zaudējumu šosezon.

"Arsenal" mazākumā piedzīvo pirmo zaudējumu sezonā...

Astotās kārtas mačā "Arsenal" viesos ar 0:2 (0:0) piekāpās "Bournemouth" futbolistiem.

Londonas vienība palika mazākumā jau 30.minūtē, kad pie sarkanās kartītes tika aizsargs Viljams Saliba.

Laukuma saimniekiem pārsvaru izdevās izmantot tikai 70.minūtē, kad "Arsenal" vārtsargu pārspēja Raiens Kristijs, bet 79.minūtē ar precīzu 11 metru soda sitienu "Bournemouth" pārsvaru dubultoja Džastins Kluiverts.

Visos turnīros kopumā "Arsenal" vienība nebija zaudējusi desmit mačos pēc kārtas, pēdējo zaudējumu piedzīvojot aprīlī Čempionu līgas ceturtdaļfināla atbildes spēlē.

Tikmēr citā mačā Mančestras "United", kas nebija uzvarējusi vairāk nekā mēnesi, mājās ar rezultātu 2:1 (0:1) pārspēja "Brentford".

Pirmā puslaika kompensācijas laikā viesus vadībā izvirzīja Ītans Pinoks. Mančestras komanda panāca neizšķirtu otrā puslaika ievadā, kad 47.minūtē vārtus guva Alehandro Garnačo, bet 62.minūtē uzvaru atnesa Rasmuss Hejlunds.

Anglijas premjerlīgas līdere ar 18 punktiem ir "Liverpool", bet četras komandas, starp kurām ir arī "Arsenal", iekrājušas pa 17 punktiem.