Portāls ielādēsies pēc 15 sekundēm
Uz Jauns.lv
Ilustratīvs attēls. (Foto: LETA)

Kādai sievietei Vecāķu pludmalē pazūd piecgadīgā meita

Sabiedrība
22. jūnijā 22:51 2021. gada 22. jūnijā 22:51
  Degpunktā, TV3
Agrā pēcpusdienā pie Vecāķu pludmalē strādājošajiem glābējiem vērsās kādas mazas meitenītes māte, kura lūdza kārtībsargu palīdzību, vēsta TV3 raidījums "Degpunktā".

Pirms aptuveni desmit minūtēm ļaužu burzmā pazudusi piecus gadus veca meitene.

"Glābēji uzreiz reaģēja. Ar megafona starpniecību paziņoja visiem pludmales apmeklētājiem ar lūgumu vai varētu pievērst uzmanību aprakstītajai meitenītei un devās uzreiz ar kvadraciklu meklēt nozudušo bērnu.

Šajā gadījumā jāsaka paldies visiem apkārtējiem, kuri ļoti palīdzēja un faktiski var teikt, ka ar atpūtnieku palīdzību meitenīti diezgan ātri atradām.

Šajā gadījumā meitenīte bija noklīdusi no mammas aptuveni četrsimts metrus, kas priekš piecagadīga bērna ir diezgan nopietna distance un šo distanci viņa ir veikusi pa ūdeni.

Apmeklētāji pamanot to, ka meitenīte ir noklīdusi, redzot, ka viņa ir ūdenī, paņēma viņu pie sevis un gaidīja, kad piebrauks mūsu darbinieki," informē Rīgas pašvaldības policijā.

Šajā gadījumā bērns jau pēc pārdesmit minūtēm atkal nonācis mātes rokās un patiesībā bīstamā situācija veiksmīgi atrisinājusies.

Taču policisti aicina vecākus būt vērīgākiem. Piemēram, pagājušajās brīvdienās vien Rīgas pašvaldības policisti pludmalē meklējuši sešus bērnus, 12 gadījumos, inspektori snieguši pirmo palīdzību atpūtniekiem, kas guvuši kādas traumas, kā arī vairāk nekā desmit reizes krastā palīdzējuši nokļūt tiem, kuri iepūsti jūrā uz piepūšama matrača vai peldriņķa.

Vienā no gadījumiem uz matrača atradās divi nepilngadīgi bērni, kurus straume bija iepūtusi ārpus peldvietas dziļāk ūdenī, kas ir bīstami. Atpūtniekiem jānem vērā, ka bērni jāpieskata un ka matraci var iepūst diezgan tālu no piekrastes zonas.

Citi šobrīd lasa

Ģimene nespēja valdīt smieklus, kad garāmbraucošā automašīnā pamanīja vēja rotaļas suņa purnā
"Viesmīlīgā Jūrmala" - Krievijas estrādes leģenda Nikolajevs ar sievu parāda, kā atpūšas kopā ar draudzenēm 2
Svarcēlājs Artūrs Plēsnieks izcīna olimpisko spēļu bronzas medaļu
Tēmas: Degpunktā, TV3
Pievienot komentāru

От любви до ненависти один шаг! Звезды, которые разорвали дружбу 1

43-летняя Толкалина порезвилась на пляже в пикантном виде, перед которым не устоит ни один турист