Portāls ielādēsies pēc 15 sekundēm
Uz Jauns.lv
LETA

Relaksācijas un labsajūtas centrs Rīgā klaji ignorē ierobežojumus: izpelnās 47 administratīvā pārkāpuma procesus 2

Sabiedrība
2. martā 17:04 2021. gada 2. martā 17:04
  Jauns.lv / LETA
Par Covid-19 ierobežojumu pārkāpumiem kādā relaksācijas un labsajūtas centrā Rīgā februārī sākti 47 administratīvā pārkāpuma procesi, informē Valsts policijā.

27.februārī, Brasas iecirkņa darbinieki veica pārbaudi kādā relaksācijas un labsajūtas centrā. Pārbaudot konkrēto adresi pirmo reizi, tika konstatēts, ka centrs strādā, piedāvājot apmeklētājiem ūdens relaksācijas pakalpojumus, kaut gan šādi pakalpojumi nav atļauti. Policija, konstatējot šos pārkāpumus, izteica mutiskus brīdinājumus gan administratorei, gan apmeklētājiem.

Šīs pašas dienas laikā likumsargi adresē ieradās otro reizi, lai atkārtoti pārbaudītu, vai netiek turpināts sniegt pakalpojumus. Policija konstatēja, ka relaksācijas un labsajūtas centrs aizvien turpina strādāt arī pēc likumsargu saņemtajiem brīdinājumiem.

Ņemot vērā, ka klaji tika ignorēti valstī noteiktie ierobežojumi, kopumā 27.februārī sākti desmit administratīvā pārkāpuma procesi par ārkārtējās situācijas noteikto ierobežojumu neievērošanu.

Iestādes administratorei, kura jau vairākkārtīgi ir saņēmusi brīdinājumus par iestādes darbību, bet aizvien turpināja neievērot noteikumus, piemērots sods 2000 eiro apmērā.

Valsts policija visu februāra mēnesi regulāri apsekoja konkrēto adresi, dodot preventīvus norādījumus un brīdinājumus, tomēr visa mēneša laikā iestāde klaji turpināja neievērot noteiktos ierobežojumus un turpināja sniegt pakalpojumus.

Kopumā mēneša laikā policija konkrētajā adresē ir sākusi 47 administratīvā pārkāpuma procesus par ārkārtējās situācijas noteikto ierobežojumu neievērošanu.

Policija atgādina, ka līdz 6.aprīlim, lai mazinātu cilvēku pulcēšanos iekštelpās, tādējādi samazinot Covid-19 izplatību sabiedrībā, ir aizliegti dažādi pakalpojumi sniegšanai klātienē, tajā skaitā arī izklaides un labsajūtas pakalpojumi.

Par ārkārtējās situācijas vai izņēmuma stāvokļa laikā noteikto ierobežojumu vai aizliegumu pārkāpšanu var piemērot naudas sodu fiziskajai personai no desmit līdz 2000 eiro, bet juridiskajai personai - no 140 līdz 5000 eiro.

Citi šobrīd lasa

De Niro, Džodija Fostere, 50 Cent un citas slavenības, kas uzaugušas netradicionālās ģimenēs
Ķermeņa valodas eksperte ievērojusi, ka prinča Viljama acis vectēva bērēs pauda ko ļoti būtisku
Stingri brīdina: savvaļā augošu lakšu plūkšana, griešana vai izrakšana ir aizliegta 10
Skatīt visus komentārus

Счастливая герцогиня Кэтрин появилась на публике после похорон принца Филиппа

Тилль Линдеманн спел советский хит на русском языке, и теперь все гадают - зачем!