Portāls ielādēsies pēc 15 sekundēm
Uz Jauns.lv
Twitter / Uldis Varnevičs / Bauskas dzīve

Mediķi Bauskā pusotru stundu glābuši no augstas kraujas nokrituša pusaugu zēna dzīvību

112
2. jūlijā 18:59 2020. gada 2. jūlijā 18:59
  Jauns.lv
Ceturtdien Bauskā kāds nepilngadīgs zēns guvis smagas traumas, ar velosipēdu nokrītot no liela augstuma. Kā sociālajos tīklos vēsta Neatliekamās medicīniskās palīdzības dienesta (NMPD) direktore Liene Cipule, mediķi par puiša dzīvību cīnījušies pusotru stundu.

"Pusotru stundu strādāja divas Neatliekamās medicīniskās palīdzības dienesta brigādes,lai pēc kritiena no riteņa glābtu kāda pusaugu zēna dzīvību. Sapakopts vakuummatracī,mākslīgi elpināts,aparātu pīkstienu skaņās tagad viņš ir ceļā uz Bērnu slimnīcu. Vēl jānoturās vairāki desmiti kilometru! Ķiveres nebija," vēsta Cipules ieraksts, kas publicēts ceturtdien pēc plkst. 13.

Kā sociālajā vietnē "Twitter" norāda reanimatologs Roberts Fūrmanis, zēns guvis smagu galvas traumu, kas ir ar ļoti augstu invaliditātes risku. "Ja šis zēns izies cauri bez sekām, tad tā būs MILZĪGA laime," raksta Fūrmanis.

Tikmēr reģionālais medijs "Bauskas Dzīve" vēsta, ka 13 gadus vecs pusaudzis, krītot no velosipēda, guvis galvas traumu. Kā medijam stāstījis aculiecinieks, zēns ar velosipēdu braucis pa kraujas malu pie Mūsas tilta un nezināmu iemeslu dēļ nav savaldījis velosipēdu, un nokritis lejā.

Citi šobrīd lasa

Notiekošais Baltkrievijā ārpus kontroles: OMON brutāli sagūsta nepilngadīgu bērnu, policisti spārda žurnālistus 4
Pazīstamais astrologs Pāvels Globa septembrī prognozē lielas pārmaiņas
Palīdzēsim Madarai Repšei dzīvot - šeit var uzzināt, kā

Хакера из России обвинили в краже «постыдных» фото Меган и Гарри

8-летняя внучка Пугачевой дебютировала в качестве певицы