Portāls ielādēsies pēc 15 sekundēm
Uz Jauns.lv
Katru dienu Ozoliņš lēja netīrumus pār Šleseru. Tagad tā vairs nebūs

Katru dienu Ozoliņš lēja netīrumus pār Šleseru. Tagad tā vairs nebūs

Sabiedrība
2010. gada 6. augustā 14:27 2010. gada 6. augustā 14:27
 
LPP/LC līderis un Rīgas vicemērs Ainārs Šlesers cer, ka pēc laikraksta "Diena" nonākšanas viņa drauga Viestura Koziola īpašumā tā kļūs par nopietnu avīzi, piesaistot jaunus lasītājus.

Aināru Šleseru „Dienā” ar netīrumiem neviens vairs neaplies...

Šlesers atzina, ka Koziols esot viņa labs draugs, bet tā arī esot vienīgā vicemēra saistība ar laikrakstu. Šīs draudzības dēļ raksti avīzē "Diena" ietekmēti netikšot un publikācijas būšot objektīvas. "Ja Šlesers darīs ko labu, tad par to rakstīs, ja novietos automašīnu nepareizā vietā - arī rakstīs," sacīja vicemērs.

Šlesers norādīja, ka akcionāram sava pozīcija ir jāparāda un Koziols darīšot visu, lai "Diena" būtu stipra, lasīta un objektīva avīze. "Pašlaik avīze nav objektīva, ir pārāk liela ar Sorosu saistītu organizāciju ietekme," atzina politiķis, piebilstot, ka laikrakstam jābūt objektīvam, nevis "politiskam ruporam".

Vicemērs ar rūgtumu atgādināja, ka daudzu gadu garumā ja ne katru, tad katru otro dienu laikraksta komentētāji, piemēram, Aivars Ozoliņs, "lējuši netīrumus pār Šleseru", un tagad tā vairs nebūšot.

Pēc Šlesera domām, Koziols arī palīdzēšot "Dienai" tikt uz kājām un uzlabot finansiālo stāvokli.

­

Kā ziņots, AS "Diena" 51% akciju nopircis pazīstamais uzņēmējs Viesturs Koziols. Koziols žurnālistiem darījuma summu, par kādu iegādājies AS "Diena", neizpauda, taču norādīja, ka darījums un tā nosacījumi bijuši viņam ļoti labvēlīgi. Viņš arī norādīja, ka 49% AS "Diena" akciju paliek Roulendu ģimenes īpašumā.

Atbildot uz žurnālistu jautājumiem par saistību ar politisko apvienību "Par labu Latviju", Koziols apliecināja, ka ir LPP/LC līdera Šlesera draugs un biznesa partneris un viņam simpatizē Šlesera darbība. Viņš atzina, ka ir parakstījis politiskās apvienības "Par labu Latviju" manifestu, taču pēdējā laikā aizņemtības dēļ neesot apmeklējis apvienības sēdes. Koziols norādīja, ka darīs visu iespējamo, lai laikraksta "Diena" saturā neparādītos viņa personiskais politiskais redzējums.

LETA/Foto:LETA

­

Citi šobrīd lasa

Man rētas kā sunim dzīst. Olga Dreģe atklāti par jaunajiem likteņa triecieniem
Būs patīkamas pārmaiņas - horoskops visām zodiaka zīmēm no 8.03. līdz 14.03.
Bēdīgu galu Francijā ņēmuši no Rīgas zoodārza aizvestie vilki. Rīdzinieki aizstāv dzīvniekus
Pievienot komentāru

"Операция длилась 7 часов": похудевшему юмористу Александру Морозову удалили лишнюю кожу

Драма на шоу "Маска": Азиза разочаровалась в жюри и со слезами покинула студию