Portāls ielādēsies pēc 15 sekundēm
Uz Jauns.lv
Jaunais prezidents nevieš skaidrību par saviem bērniem

Jaunais prezidents nevieš skaidrību par saviem bērniem

Politika
2011. gada 7. jūnijā 17:35 2011. gada 7. jūnijā 17:35
 
Jaunievēlētais Valsts prezidents, bijušais Unibankas prezidents Andris Bērziņš nav gatavs viest nepārprotamu skaidrību par to, cik tad viņam īsti ir bērnu.

Vecākie bērni no Bērziņa pirmās un pagaidām vienīgās laulības ir precējušies, nu jau paši ar bērniem. Jaunākais Bērziņa pēctecis ir sešus gadus vecs, dzimis kopdzīvē ar ārsti Daci Seisumu. Prezidentam ir seši mazbērni, viens dzimis Zviedrijā un latviski nerunājot — meita Eva Manavagude apprecējusies ar tumšādainu amerikāni un pārcēlusies uz Stokholmu, kur strādā par „SEB bankas” projektu menedžeri.

Bērziņa laulība ar Dzintru Bērziņu šķirta pirms vairāk nekā 20 gadiem. Ir ziņas, ka līdz kopdzīvei ar Seisumas kundzi Bērziņam bijušas arī citas attiecības. 29. maija vakarā portālā Kasjauns.lv kādā komentārā pie raksta „Aizdomas par Bērziņu ģimenes veiktu valsts naudas izkrāpšanu” izskanēja ierosinājums: „Lai Andris Bērziņš pastāsta labāk arī par savu ārlaulības bērnu ar (..) Valmierā, par kuru nekad nav rūpējies.” Šī kundze, sazvanīta, vien strikti atbildēja: „Es nekādus komentārus nesniegšu.”

Savukārt Andris Bērziņš, „Kas Jauns” vaicāts par šo situāciju, atbildēja: „Viņa bija pie manis darbiniece izpildkomitejā.” Ārlaulības bērns? „Mūsdienās to visu var viegli pierādīt ar DNS testiem,” komentēja Bērziņš, gan tā īsti skaidri ne atzīstot, ne noliedzot savu „autorību”, bet arī neizrādot nekādu izbrīnu vai sašutumu par jautājumu.

Žurnāls „Ir” apgalvo, ka Bērziņam ir 20 gadu veca ārlaulības meita, ar citu uzvārdu. Pēc neoficiālas informācijas, ir arī puisis, kurš nu jau sasniedzis pilngadību un mācās vidusskolas pēdējā klasē.

Savā pirmajā preses konferencē Bērziņš neieviesa skaidrību šajos jautājumos. Žurnāls „Kas Jauns” vaicāja tieši: „Vai varat ieviest skaidrību, cik jums ir bērnu — trīs, kā deklarācijā, vai četri, kā prese raksta?” Tobrīd mums bija informācija tikai par vienu „nezināmo” bērnu. „Izlasiet manā deklarācijā, tur tas viss ir pateikts,” atbildēja Bērziņš — kā baņķieris, kam visi papīri kārtībā. Mirkli vēlāk žurnālista mobilo tālruni sasniedza kolēģes īsziņa: „Mūsu jaunajam prezidentam esot patiesībā divi ārlaulības bērni.”

Kaut cik atklāts intervijā „Ir” bijis aktieris, Cēsu uzņēmējs Juris Žagars — viņš dzirdējis, ka draudzeņu Bērziņam dzīvē bijis pietiekami daudz. „Ja arī viņš bijis lielāks donžuāns kā vidusmēra latvietis, vai tas traucē?” spriež Žagars, Latvija taču nav tik puritāniska kā ASV. „Vienīgais, ko es nekad nevarētu piedot cilvēkam, — ja viņš pametis savus bērnus,” piebildis Žagars.

Sīkāk par šo savādo situāciju lasiet jaunākajā žurnāla „Kas Jauns” numurā.

Māris Puķītis/ Foto: Evija Trifanova/LETA

Citi šobrīd lasa

FOTO: paziņo "Zelta mikrofons 2021" nominantus
Nītaurē pazudušā Mārtiņa ģimene lūdz iedzīvotāju palīdzību, lai atrastu, visticamāk, vīrieša mirstīgās atliekas
VIDEO: atkal atmodies Eiropas aktīvākais vulkāns Etna
Pievienot komentāru

«Пугачёва сказала, что это будет позор»: адвокат о суде Орбакайте за сына

Беременная Эмили Ратажковски снялась в «голом» бикини