Portāls ielādēsies pēc 15 sekundēm
Uz Jauns.lv

Aktrise Maija Doveika ilgojas pēc „UgunsGrēka” Elizabetes 13

Kultūra
2011. gada 14. jūlijā 06:44 2011. gada 14. jūlijā 06:44
Aktrise Maija Doveika, kura atveido Elizabetes lomu pašmāju populārākajā seriālā „UgunsGrēks”, atvaļinājumu sagaidījusi ar lielu nožēlu – viņa labprāt filmētos bez apstājas.

Vasarā aktrisei Maijai Doveikai pietrūkst „UgunsGrēka” Elizabetes.

Aktrise Maija Doveika bauda vasaras atvaļinājumu – šobrīd beigušies visi darbi i televīzijā, i teātrī. Maija gan atzīst, ka atpūtas periodu sagaidījusi diezgan negribīgi, jo filmēšanās aizrāvusi tik ļoti, ka varētu strādāt vispār bez pārtraukuma. „Patiesību sakot, ļoti negribēju, lai filmēšana beidzas, jo es itin nemaz nebiju nogurusi. Kaitināju visus kolēģus, sakot, ka varētu vasaras pauzi nemaz neņemt. Tad visi uz mani šņāca: „Doveika, labāk nerunā nemaz!”,” smejas Maija.

Kamēr nākas gaidīt nākamo „UgunsGrēka” sezonu, aktrise tomēr samierinājusies ar piespiedu atpūtu un izbauda vasaru. „Nav jau nemaz tik slikti neko nedarīt, nu jau esmu sākusi izbaudīt vasaru, un ir tīri jauki. Nesaprotamā kārtā esmu palikusi Rīgā, tā galvaspilsētas rosība tomēr man ir piemērotāka. Man patīk, ka apkārt notiek visādas aktivitātes un varu pēc izvēles tajās piedalīties. Kad nepieciešams, mana lielā miera osta ir vecmāmiņas māja Lapmežciemā, tur ir mūsu ģimenes vasaras kūrorts. Jūrā šobrīd ūdens ir kā piens, un var izbaudīt fantastiskas vasaras peldes,” par savām vasaras gaitām stāsta Maija.

Arī aktrises dēliņš Pāvils bauda vasaru un siltajā laikā labprāt pastaigājas pa mājām bez drēbēm. „Pāvilam patīk, viņš siltajā laikā jūtas labi. Dēliņam drīz būs divi gadi, bet bērnudārzā viņš vēl neiet, tāpēc visu laiku ir kopā ar vecākiem,” stāsta aktrise.

    Uz jautājumu, vai atvaļinājuma laikā nav plānots doties ciemoties pie vīra Migela vecākiem uz Čīli, Maija atbild noraidoši. „Nē, uz Čīli nebrauksim, jo tur tagad ir ziema, patiešām auksts laiks. Tur mājās ir ļoti slikta apkures sistēma, jo biežo zemestrīču dēļ mājas būvētas no neizturīgiem materiāliem un ar vāju siltumizolāciju, tā sakot – ja sabrūk māja, nav liela bēda. Arī Migels pie Latvijas klimata jau pieradis - auksti viņam šeit ir tikai ziemā un arī tad, kad iziet uz ielas. Telpās mums ir silti un labi,” saka Maija.

Ceļot brīvdienu laikā Ernandesu ģimene negrasās, jo Maija nav liela ceļotāja, un, ja ir laba kompānija, var doties jautrā izbarucienā ar draugiem kaut vai tikai līdz Krāslavai. Sestdien gan Maija nolēmusi apmeklēt mūzikas festivālu „Positivus” Salacgrīvā, kur ļoti vēlas dzirdēt grupu „James”.

Kasjauns.lv/ foto: no izdevniecības „Rīgas Viļņi” arhīva


Citi šobrīd lasa

IKEA, teniss, algas kalkulators - ko latvieši pērn visvairāk meklējuši "Googlē" 4
Izsprukusi no suteneru nagiem un narkotiku atkarības - "Ērkšķu šova" Vika atguvusi vēlmi dzīvot 6
Ātrā mode: lētais darbaspēks ražo vairāk, nekā cilvēki pērk un novalkā 4
Skatīt visus komentārus

"Обходит по развитию сверстников": дочь Филиппа Киркорова поступила в первый класс в середине учебного года

«Он же не отвалится!»: хейтеры герцогини Меган смеются над ее привычкой придерживать беременный живот