Portāls ielādēsies pēc 15 sekundēm
Uz Jauns.lv
Aktieris Valdis Liepiņš kļuvis par invalīdu, dzīvo depresijā un trūkumā. FOTO
Valdis Liepiņš tagad ir pamatīgi novājējis, un vienīgais, kas ļauj viņu atpazīt, ir lielās, tumšās acis un neatkārtojamais balss tembrs, kas daudziem zināms pēc viņa ierunātajām ārzemju mākslas filmām televīzijā.

Aktieris Valdis Liepiņš kļuvis par invalīdu, dzīvo depresijā un trūkumā. FOTO

Sabiedrība
2016. gada 23. augustā 10:31 2016. gada 23. augustā 10:31
 
„Tagad saņemu Dieva sodu,” žurnāla “Kas Jauns” šīs nedēļas numurā atzīstas pazīstamais aktieris un režisors Valdis Liepiņš. Viņš no teātra aprindām pazudis jau divarpus gadus, bet žurnāls Liepiņu atrod tēva dzīvoklī Siguldā. Izdēdējušu, pēc mokošas cīņas ar alkohola atkarību iegrimušu dziļā depresijā, bezcerībā un invalīda statusā.

Tāds Valdis bija Agrāk. Vairāk nekā 22 gadus viņš kā aktieris un režisors nostrādāja Dailes teātrī.

Aktieris un režisors Valdis Liepiņš, kurš savulaik bija precējies ar aktrisi Rēziju Kalniņu, pirms divarpus gadiem pameta Dailes teātri, nevienam neteikdams, kurp dodas un kā ieplānojis dzīvot turpmāk. Kopš tā laika gandrīz neviens nezināja, kur viņš palicis un kā viņam klājas, jo mākslinieks bija pārtraucis kontaktēties ar ārpasauli – neatbildēja uz telefonzvaniem un īsziņām un ne ar vienu nepiekrita satikties. Izskanēja runas, ka Liepiņu uzveicis zaļais pūķis, ka viņš pametis galvaspilsētu, apmeties kaut kur laukos un dzīvojot trūkumā un vientulībā. Par to, ka režisora dzīvē nudien ir notikušas pārmaiņas, liecināja tas, ka pērn pavasarī tika šķirta viņa septiņus gadus ilgusī laulība ar trešo sievu Lauru, taču pārējie ļaužu minējumi par Valda dzīves apstākļiem tā arī palika runu līmenī.

Tagad Valdis Liepiņš, kuram 16. augustā bija 50. dzimšanas diena, žurnālam “Kas Jauns” atzīstas, ka šajā laikā viņa dzīve pilnībā izmainījusies. „Dzīvoju pa māju, pieskatu tēti, kurš ir pirmās grupas invalīds, un slimoju. Esam palikuši tikai divatā ar tēti, mamma pagājušajā gadā nomira. Šobrīd nevaru strādāt, kopš pagājušā gada rudens esmu otrās grupas invalīds. Ir diezgan lielas veselības problēmas, un pamatā ārstējos visu laiku,” atklāts ir Valdis Liepiņš, kurš iztiek tikai invaliditātes pabalstiem.

Valdis atklāj, ka invaliditātes grupa viņam ir piešķirta psihisku veselības traucējumu dēļ. Mediķi māksliniekam ir konstatējuši depresiju, un no tās viņš ārstējas jau vismaz trīs gadus. To, kā aktierim tagad klājas – kā viņš gandējis veselību, antidepresantus lietojot komplektā ar alkoholu, kā viņš smagākajos slimības posmos ārstējies gandrīz visās Latvijas psihoneiroloģiskajās slimnīcās, kā līdz tam vispār nonācis, ka nožēlo, ka strādājis teātrī, un kāpēc vairs nespēj uzstāties publikas priekšā, lasiet žurnāla “Kas Jauns” šīs nedēļas – 23. augusta numurā.

Valdis Liepiņš 2007. gadā kopā ar Rēziju Kalniņu rokoperas “Izredzētais” pirmizrāde Dailes teātrī.


Kasjauns.lv/Foto: Agrita Grosbarte, Inta Mengiša, no izdevniecības Rīgas Viļņi arhīva

Citi šobrīd lasa

Spēkavīrs, kurš vairs nevar pacelt pat hanteli - slavenākais Covid-19 slimnieks Latvijā par veseļošanos un pārdzīvojumiem 5
Cipule norāda, ka šodien vairs nevaram apturēt to bumbu, kas ir sākusi velties attiecībā uz hospitalizāciju 1
Kravas auto nāvējoši sabraucis velosipēdisti blakus būvlaukumam, kur top veikals "Lidl" 1

Бритни Спирс и ее бойфренд шокировали фанатов

Выяснилось, почему Ефремов отказался просить Путина о помиловании