Portāls ielādēsies pēc 15 sekundēm
Uz Jauns.lv

Ušakovs kārto lietas: "Х...й с ними, пусть стоят"

Politika
2011. gada 30. novembrī 12:34 2011. gada 30. novembrī 12:34
 
Portāls kompromat.lv atklājis jaunu Rīgas mēra Nila Ušakova e-pasta saraksti, šoreiz par 9. maija biznesu — šašliku tirgo savējie, bet par avīzi „Telegraf” iesākumā domāts, lai iet „вообще в жопу”.

Nils Ušakovs 9. maija svinībās. Kas kontrolē Rīgas domi, tas kontrolē arī biznesu ap šo pieminekli.

Jau ziņojām, ka atsevišķos medijos pilnā apmērā vai pa daļām nopludināta Ušakova e-pasta sarakste vairāku tūkstošu vēstuļu apmērā. Sarakste rāda, ka Ušakovs regulāri atskaitījies par spiegošanu no Latvijas izraidītam vēstniecības darbiniekam.

Šoreiz publiskota pagājušā gada 9. maija tirgus lietām veltīta sarakste. Kompromat.lv pieļauj, ka viens no autoriem ir Ušakova komandas dalībnieks, bijušais žurnālists Andrejs Portnovs. Pārējās iesaistītās personas — Agita Pančenko no Rīgas mēra komandas un viņš pats.

Visinteresantāka ir Ušakova un Portnova domu apmaiņa par to, kur pērn 9. maija svinībās likt laikrakstu „Telegraf”. Portnovam šķitis, ka, novietot „Telegraf” telti blakus Cilvēktiesību komitejas teltij, būtu smalka ironija. Ušakovs bijis citās domās: „Я думаю Телеграф идет вообще в жопу?” (Es domāju, „Telegraf” vispār iet d...?)

Portnovs atvaicājis: „Tātad zvanu un atceļu?” Tomēr Ušakovs ir bijis elastīgs un pārdomājis: „Хуй с ними, пусть стоят.” Dzimumloceklis ar viņiem, lai stāv.

Elektroniskā pasta sarakstē Portnovs konsultējies ar Ušakovu arī par to, kurus tirgotājus laist pie padomju kareivju pieminekļa Pārdaugavā un kurus – ne.

Ušakova un Partnova e-pasta sarakste.

Kā vēsta Portnovs, pie pieminekļa iepriekš tirgojušies „dažādi kantori ar blatu”, gan no Ribakova–Urbanoviča, gan no Rubika, gan no Deņisova. „Viens kantoris” esot atzinies, ka par tirdzniecības vietu „pateicies” Deņisovam: „Одна контора призналась, что в прошлом году отвалила Денисову.” Saeimā „Saskaņas centra” frakcijā darbojas deputāts Oļegs Deņisovs.

Pielikumā – saraksts ar „pareizajām” firmām, var teikt, ka katrai ir savs „jumts”. Vienas esot „zem” eirodeputāta, pazīstamā buržuju nīdēja Alfrēda Rubika, citas – „zem” Saeimas deputāta Ivana Ribakova („Saskaņas centrs”) vai citiem darboņiem.

Jāatgādina, ka blata būšana šā virziena politiķiem jau nu nav nekas jauns, uz to balstījās visas viņiem dārgās padomju valsts sabiedrība.

Jāpiebilst, ka Portnovs ar tiesas spriedumu atzīts par vainīgu kukuļošanas starpniecībā – nodevis 500 latu Aizsardzības ministrijas darbiniecei, lai miljonāra Vladimira Oderova interesēs izpirktu Krasta apsardzes dokumentus. Oderovs gan esot devis 1000 latu, puse pačabējusi... Portnovam tiesa piesprieda 5000 latu lielu soda naudu, kas gan viņa reputāciju Ušakova acīs, šķiet, nav aptraipījis.

Ušakova necenzētā lamāšanās Rīgas Domes sēdē
Kasjauns.lv/Foto: Lita Krone/LETA

Citi šobrīd lasa

Vēl viena sazvērestības teorija par Covid-19 un pasaules pārvaldīšanu. Noslēpumainais Bilderbergas klubs 13
"Kaut kas nav kārtībā ar to, kā mēs dzīvojam..." Beāte un Kristaps krasi izmaina dzīvesveidu 17
Bēdīgi slavenais narkomūlis Rolands Prīverts Bolīvijā uzņem filmu par narkotikām 2
Pievienot komentāru

Больно смотреть: Елизавету II не узнать на похоронах своего мужа

Принц Уильям и принц Гарри воссоединились на похоронах принца Филиппа. Как прошла встреча братьев?