Portāls ielādēsies pēc 15 sekundēm
Uz Jauns.lv

Mirdza Martinsone izbauda apskaužami bagātas sievas dzīvi

Kultūra
2012. gada 17. septembrī 17:08 2012. gada 17. septembrī 17:08
 
Pagājušajā vasarā populārā aktrise Mirdza Martinsone saņēma ilgi gaidītu Dieva dāvanu – uzaicinājumu filmēties Krievijā, kam nekavējoties piekrita. Šovakar, 17. septembrī, kanāls PBK sāk demonstrēt seriālu „Mans vienīgais grēks”, kas turpmāk redzams darbdienās pulksten 21.15.

Aktrise Mirdza Martinsone, kuru Krievijas skatītāji iemīlēja pēc lomas daudzsēriju mākslas filmā „Mirāža”, nu savus cienītājus priecē jaunā seriālā.

„Piedāvājums filmēties seriālā „Mans vienīgais grēks” man tiešām bija patīkams šoks, un jāatzīst, ka pietiekami ilgi gaidīts. Tā bija Dieva kārtējā dāvana! Atkal filmēties? Un vēl melodrāmā?! Ar vislielāko prieku!" atceras Dailes teātra aktrise Mirdza Martinsone. Lomas piedāvātāji no Maskavas tobrīd atzinušies, ka jau sen domājuši un cerējuši: „Gribam filmēt tieši jūs!" Mirdzai labākais no krievu kino paticis jau izsenis (arī pati piedalījusies ne vienā vien viņu kinodarbā), tālab piekrišana nākusi bez vilcināšanās.

Pagājušā gada jūlijā Martinsone devās uz kinoprovēm Maskavā un lomai uzreiz arī tika apstiprināta. Aktrise stāsta, ka filmējusies gan Krievijas megapolē, gan Krimā un Prāgā. „Tiešām viegli atraisīties un spēlēt, ja ir divi vienā - labs materiāls un lieliska režija,” piebilst aktrise. Martinsone ar gandarījumu uzteic Karinē Folijancu – šā kinoseriāla scenārija autori un režisori. „Ja daudzi režisori no aktiera pieprasa action – izteiktu acīm redzamu darbošanos, izteiktas kustības un žestus, tad „Mana vienīgā grēka” filmēšanā bez tā varēja iztikt. Tuvplāni vien spēj parādīt, kas virmo filmas varoņu sirdīs. Un nekādas vardarbības, ar ko kino diemžēl mūs jau pārbarojusi,” priecājas Martinsone. Par savu varoni aktrise saka: „Manis atveidotā Laura ir apskaužami bagāta dāma. Ak, mīļie, kaut katra sieviete Latvijā tiktu pie tādas turības! Mēs taču būtu to pelnījušas! Tad būtu vieglāk pušķot arī savu vīriešu dzīvi...”

Aktrise savu lomu lidojusi arī ieskaņot, bet šo kinodarbu (astoņas sērijas) gan vēl nav redzējusi. „Sākas jau šovakar?! (Mirdza ir patīkami izbrīnīta). O, noteikti būs jāpaskatās!”.

Sezona Dailes teātrī jau sākusies, bet no 1. līdz 7. oktobrim aktrisi uz skatuves neredzēsim. Kārtējais lidojums – uz Orenburgu, uz kinofestivālu, kur Mirdza Martinsone gana prestižā žūrijā pārstāvēs Latviju.


Kasjauns.lv / Foto: publicitātes

Citi šobrīd lasa

FOTO: masonu noslēpumi Rīgas centrā: Latvijā top brīvmūrniecības muzejs - tā kolekcija ir apbrīnas vērta
Kaunoties atzīties, ka dzīve ārvalstīs ir šausmu pilna, latviešu sievietes turpina dzīvot necilvēcīgos apstākļos 4
VIDEO & FOTO: Stradiņa slimnīca, klātesot policijai, no SIA "Velve" pārņēmusi nepabeigto jauno korpusu
Pievienot komentāru