Portāls ielādēsies pēc 15 sekundēm
Uz Jauns.lv
"Rīgas" hokeja trenerim spēlētāja tēvs salauž degunu
Cietušais treneris, pirmais no labās puses, blakus Latvijas U-17 izlasei 2013. – 2014. sezonas laikā.

"Rīgas" hokeja trenerim spēlētāja tēvs salauž degunu

Hokejs
2015. gada 23. janvārī 14:28 2015. gada 23. janvārī 14:28
 
Latvijas bērnu un jaunatnes čempionāta (LBJMH) U-16 vecuma grupas spēles laikā noticis neizskaidrojams gadījums. Hokeja skolas „Rīga 2000” spēlētāja Raimonda (vārds mainīts) tēvs piekāvis komandas treneri Mihailu Svarinski. Kā noskaidroja Kasjauns.lv, cietušajam, lai atlabtu būs nepieciešamas divas deguna operācijas.

Uzbrukumu nofilmējuši līdzjutēji

Latvijas Hokeja federācijas (LHF) preses sekretārs Māris Gorbunovs Kasjauns.lv atklāj, ka iemesls uzbrukumam pagaidām nav noskaidrots: „Iemeslu šādai agresīvai rīcībai neviens pagaidām nav noskaidrojis, bet, cik man zināms, pirmais uzbrukums ir nofilmēts un kopā treneris spēlēs laikā piedzīvojis divus uzbrukumus. Cietušais, iespējams, ir jau vērsies policijā.” Neapstiprināta informācija tikmēr liecina, ka strīds izcēlies, jo minētais spēlētājs spēles laikā nav laists uz laukuma. LHF pārstāvis atklāj, ka pirmais uzbrukums noticis vēl spēlēs laikā – tribīnēs, blakus trenerim pieskrējis minētā spēlētāja tēvs un izdarījis vairākus sitienus. „Acumirklī izveidojās burzma un notiekošo sāka filmēt līdzjutēji, kamēr kautiņu izšķirt mēģināja gan blakus esošais personāls, gan komandas spēlētāji,” atklāj Gorbunovs.

Tāpat izskanējusi arī visai interesanta versija, proti, kāds spēles apmeklētājs, kurš notiekošo redzējis, apgalvo, ka tēvs varētu būt uzbrucis trenerim, jo tas dēlam iesitis ar nūju pa galvu.

Trenerim noteikts divu nedēļu gultas režīms

Izrādās, ka uzbrukums, kas noticis spēles laikā bijis vien sākums jaunā hokejista tēva agresijas lēkmei. Kasjauns.lv noskaidroja, ka uzbrucējs nav licies mierā arī pēc spēles un atkārtoti uzbrucis trenerim gaitenī, kad arī nodarīti lielākie miesas bojājumi – trenerim salauzts deguns. Hokeja skolas „Rīga” direktora pienākumu izpildītājs Kārlis Vents portālam Kasjauns.lv atklāj, ka cietušais treneris esot bijis ievietots slimnīcā taču jau izrakstīts un ievēro ārstu noteikto divu nedēļu ilgo gultas režīmu. Nodarīto miesas bojājumu dēļ komandas trenerim būs nepieciešamas divas deguna operācijas.

Pirmais šāda veida incidents Latvijas hokeja vēsturē

LHF preses sekretārs atzīst, ka emocijas un vārdu apmaiņa starp līdzjutējiem, tostarp vecākiem, nav tik reta parādība taču līdz federācijai ziņojumi par atklātu vardarbību līdz šim nav nonākuši. Arī Hokeja skolas „Rīga” pārstāvis apstiprina, ka šis ir pirmais šāda veida gadījums Latvijas hokeja vēsturē. Par uzbrukumu trenerim LHF disciplinārās komisijas sēde nolēmusi aizliegt Raimonda tēvam apmeklēt atlikušās dēla spēles šajā sezonā. Soda neievērošanas gadījumā tiks lemts par tūlītēju zaudējuma piešķiršanu viņa dēla pārstāvētajai komandai  HS „Rīga 2000”.

Kasjauns.lv/Foto: LETA, Lauris Nagliņš

Citi šobrīd lasa

Amerikāņi tik naski godina bojāgājušo basketbola leģendu Kobi Braientu un viņa meitu, ka rodas aizdomas par augstākiem spēkiem 2
Elektromobiļu sāpju ceļi un to smagā dzīve 3
SPKC ar svarīgu aicinājumu vēršas pie Liepājas naktskluba "BIG 7" apmeklētājiem, kur notikusi Covid-19 izplatīšanās 3
Tēmas: Rīga

Выяснилось, как Меган и Гарри обидели мужа королевы принца Филиппа

Поклонники усомнились, что Лиза Галкина дочь Пугачевой 1