Latvijas U-20 hokejisti pārbaudes turnīrā Polijā zaudē mājiniekiem
2023. gada 10. novembris, 23:52

Latvijas U-20 vīriešu hokeja izlase piektdien Sosnovecā pārbaudes turnīra otrajā spēlē zaudēja nākamā gada pieaugušo meistarsacīkšu elites divīzijas dalībniecei Polijai.

Latvijas juniori piekāpās ar rezultātu 1:5 (0:1, 0:2, 1:2).

Vienīgos vārtus Latvijas izlases labā guva Kevins Strādnieks, kurš otrā perioda trešajā minūtē pēc Rinalda Vutkeviča un Rainera Dārziņa piespēlēm vairākumā panāca 1:3.

Ceturtdien Latvijas jaunie hokejisti ar rezultātu 6:4 uzveica Lietuvas pieaugušo valstsvienību.

Baltijas kausa izcīņas noslēgumā Latvijas junioru izlase sestdien spēkosies ar Igaunijas pieaugušo izlasi.

Šis Arta Ābola vadītajai Latvijas izlasei ir pēdējais turnīrs pirms pasaules čempionāta, kas no 26.decembra līdz 5.janvārim norisināsies Zviedrijas pilsētā Gēteborgā.

Latvijas U-20 hokeja izlases pretinieki pasaules čempionāta A apakšgrupā būs Kanādas, Zviedrijas, Somijas un Vācijas hokejisti. Četras labākās komandas iekļūs ceturtdaļfinālā, bet piektā vietā esošā komanda spēlēs par palikšanu elitē.

Šogad pasaules čempionātā varēs piedalīties 2004. gada dzimušie spēlētāji un jaunāki.

Darbā ar U-20 hokeja izlasi Ābolam šajā sezonā asistē Kārlis Zirnis, Artūrs Āboliņš un Edgars Masaļskis.

Latvijas U-20 vīriešu hokeja izlases kandidātu saraksts:

Vārtsargi: Linards Feldbergs (HS "Rīga"), Kārlis Brīvkalns ("Straubing", Vācija), Jānis Fecers ("Herning", Dānija), Lukass Bukatovs ("Zemgale"/LBTU);

Aizsargi: Elvis Laškovs, Markuss Diške (abi - "Nordic Hockey Academy", Austrija), Renarts Bērziņš, Alberts Šnepste (abi - "Mogo"), Daniils Andrejevs ("Zemgale"/LBTU), Kristers Urbanovičs ("Karpat", Somija), Harijs Cjunskis ("Lugano", Šveice), Kārlis Jurčenko ("Kurbads"), Darels Uljanskis (AIK, Zviedrija);

Uzbrucēji: Rainers Dārziņš (Šellefteo AIK, Zviedrija), Emīls Veckaktiņš ("Lugano", Šveice), Ernests Krūms (Prāgas "Slavia", Čehija), Kevins Strādnieks, Rinalds Vutkevičs (abi - "Zemgale"/LBTU), Mārcis Bikše ("Gota"/"Traneberg", Zviedrija), Leo Cabulis, Marks Mežiņš (abi - "Nordic Hockey Academy", Austrija), Toms Mots (Brno "Kometa", Čehija), Liors Solomončuks ("Biel Bienne", Šveice), Rauls Ozollapa (Pršerova "Zubr", Čehija), Dāvids Livšics ("Kurbads"), Rodions Boltramovičs (HS "Rīga"), Valters Niedrājs ("Villacher", Austrija), Valdis Dommers (Hradeckrālovas "Mountfield", Čehija).