Sprūda un Šabalas pārstāvētajām komandām zaudējumi Konferences līgas kvalifikācijas mačos
Kādreizējais Latvijas izlases uzbrucējs Valērijs Šabala.
2023. gada 11. augusts, 10:29

Latvijas futbolista Dāvja Sprūda pārstāvētā Luksemburgas vienība Esperanžas "Swift" ceturtdien Skopjē cieta zaudējumu UEFA Konferences līgas kvalifikācijas trešās kārtas pirmajā mačā, bet Valērija Šabalas pārstāvētā Fēru salu vienība Touršhavnas B36 piedzīvoja zaudējumu savā laukumā.

"Swift" viesos ar 1:3 (0:2) piekāpās "Struga" vienībai.

Sprūds laukumā devās pamatsastāvā un tika nomainīts 61. minūtē, kad rezultāts bija 1:2.

Mājinieki vadībā izvirzījās ar diviem Besarta Ibraimi rezultatīviem sitieniem, 46.minūtē Dominiks Štolcs rezultāta starpību samazināja, bet galarezultātu 77. minūtē panāca Ibraimi, realizējot 11 metru soda sitienu.

B36 savā laukumā ar 1:3 (1:1) piekāpās Horvātijas komandai "Rijeka".

Šabala devās laukumā 73. minūtē.

33. minūtē mājiniekus vadībā izvirzīja Hanness Agnarsons, uz ko viesi atbildēja ar Niko Jankoviča precīzi izpildītu 11 metru soda sitienu 41. minūtē un Bruno Godas vārtiem 48. minūtē.

88. minūtē Horvātijas klubs panāca pēc rezultatīva Stjepana Radeljiča sitiena.

Jau ziņots, ka ceturtdien "Valmiera" "Skonto" stadionā ar 1:2 piekāpās Albānijas klubam Tirānas "Partizani", bet "Riga" viesos ar 0:2 zaudēja Nīderlandes vienībai Enshedes "Twente".

No tālākas cīņas par iekļūšanu Konferences līgas pamatturnīrā jau izstājušās "Auda" un RFS.

Grupu turnīra sasniegšanai nepieciešams pārvarēt trīs kvalifikācijas kārtas un "play-off" kārtu.

UEFA Konferences līgā ir Eiropā trešais spēcīgākais klubu turnīrs un aizvada savu trešo sezonu.