Bukarts un "Ridera" nonāk uzvaras attālumā no Čehijas ekstralīgas pusfināla
Latvijas hokeja izlases uzbrucējs Roberts Bukarts.
2023. gada 25. marts, 23:22

Latvijas uzbrucēja Roberta Bukarta pārstāvētā Vītkovices "Ridera" komanda sestdien Čehijas hokeja ekstralīgas ceturtdaļfināla spēlē izcīnīja uzvaru un nonāca viena panākuma attālumā no pusfināla.

"Ridera" savā laukumā ar rezultātu 1:0 (0:0, 0:0, 1:0) pārspēja Brno "Kometa", sērijā līdz četrām uzvarām rezultātam topot 3-2.

Uzvaru nesošos vārtus mājinieku labā trešās trešdaļas ievadā guva Pīters Millers.

Bukarts šajā mačā uz ledus bija 11 minūtes un 26 sekundes, divas minūtes un 16 sekundes no tām spēlējot vairākumā, un atzīmējās statistikā ar vienu spēka paņēmienu, vienu metienu pa vārtiem, vienu bloķētu metienu, noslēdzot maču ar neitrālu lietderības koeficientu.

Latvijas aizsarga Uvja Jāņa Balinska pārstāvētās Liberecas "Bīlī Tygrži" un Hradeckrālovas "Mountfield" sērijā ar 3-1 vadībā ir "Mountfield" hokejisti, kamēr Kārļa Čukstes pārstāvētās Tršinecas "Ocelārži" un Prāgas "Sparta" sērijā rezultāts ir neizšķirts 2-2.

Ekstralīgā šajā sezonā spēlēja 11 latvieši.

Iepriekšējās sezonas finālsērijā Tršinecas "Ocelārži" ar 4-2 pieveica Prāgas "Sparta" vienību.

Tikmēr Rodrigo Ābols sestdien atzīmējās ar rezultatīvu piespēli viņa un Riharda Mareņa pārstāvētās "Orebro" zaudējumā savā laukumā Zviedrijas hokeja līgas (SHL) ceturtdaļfināla mačā.

"Orebro" mājās pagarinājumā ar 2:3 (1:1, 1:0, 0:1, 0:1) piekāpās "Timro", sērijā līdz četrām uzvarām Erebrū hokejistiem esot vadībā ar 3-2.

Ābols 15. minūtē rezultatīvi piespēlēja, Ēmilam Lārsonam gūstot vārtus vairākumā un panākot 1:1.

Ābols uz ledus pavadīja 17 minūtes un 18 sekundes, kuru laikā septiņas reizes meta pa vārtiem un uzvarēja 14 no 19 iemetieniem.

Marenis, spēlējot 54 sekundes, statistikas ailēs neatzīmējās.

Izšķirošos vārtus pagarinājuma trešajā minūtē iemeta Jonass Lītinens.

"Orebro" turnīra tabulā 14 komandu konkurencē ieņēma ceturto vietu un izslēgšanas spēles sāka no ceturtdaļfināla.

Pagājušajā sezonā Kārlstades "Farjestad" finālā pieveica "Lulea" vienību.