Mančestras "United" Eiropas līgā nepārliecinoši uzvar Kipras komandu "Omonia"
Ērika ten Haga vadītā komanda viesos ar rezultātu 3:2 (0:1) pārspēja Kipras vienību Nikosijas "Omonia".
2022. gada 6. oktobris, 22:53

Anglijas futbola premjerlīgas klubs Mančestras "United" ceturtdien svinēja grūtu uzvaru UEFA Eiropas līgas grupu turnīra trešajā mačā.

Viesiem pirmajā puslaikā bija izteikts pārsvars, taču, dodoties pārtraukumā, rezultāta tablo vēstīja 1:0 "Omonia" labā. Kipras vienību 34.minūtē vadībā izvirzīja Karims Ansarifards, kurš pēc pretuzbrukuma raidīja bumbu mērķī.

Otrā puslaika sākumā "United" veica divas maiņas un pirmo spēles daļu uz soliņa pavadījušais Markuss Rešfords 53.minūtē ar sitienu no soda laukuma robežas panāca 1:1. 61.minūtē spēlē iesaistījās arī Antonī Marsiāls, kurš pāris minūtes vēlāk pēc Rešforda piespēles izpildīja sitienu no distances un ieguva viesiem vadību.

Sešas minūtes pirms pamatlaika beigām Rešfords pēc saspēles ar Krištianu Ronaldu nostiprināja Mančestras klubam vadību. Tiesa, minūti vēlāk Nikolass Panajotu samazināja Anglijas komandas pārsvaru.

Otrā E apakšgrupas cīņā Sansevastjanas "Real Sociedad" viesos ar 2:0 (0:0) uzvarēja Tiraspoles "Sheriff". Otrajā puslaikā viesiem vārtus guva Davids Silva un Aritss Elustondo.

E grupā pēc trīs spēlēm deviņi punkti ir "Real Sociedad" komandai, sešus guvusi "United", trīs "Sheriff", bet bešā ir "Omonia".

UEFA Eiropas līgas grupu turnīrā 32 komandas sadalītas astoņās grupās pa četrām katrā. Divas pirmās iekļūs izslēgšanas turnīrā, pirmo vietu ieguvējām uzreiz nodrošinot vietu otrajā kārtā.

Otro vietu ieguvējām pirmajā kārtā pievienosies astoņas Čempionu līgā grupās trešo vietu ieņēmušās komandas. Savukārt trešo vietu ieguvējas pārcelsies uz Eiropas Konferences līgas sacensībām, kamēr ceturto vietu ieguvējām grupās Eiropas kausu sezona beigsies.

Fināls norisināsies 31.maijā Budapeštā.

Pagājušajā sezonā finālā Frankfurtes "Eintracht" pēcspēles sitienu sērijā uzvarēja Glāzgovas "Rangers".